В Україні від роботи відсторонено 3 415 вчителів

Повний курс вакцинації проти COVID-19 отримали 960 тисяч працівників закладів освіти

В Україні від роботи відсторонено 3 415 вчителів

3 тисячі 415 вчителів в Україні відсторонені від роботи через відсутність щеплення проти COVID-19.

Про це, з посиланням на відповідь Міністерства освіти і науки, повідомляє Українська правда.

«За оперативною інформацією місцевих органів управління у сфері освіти, в Україні станом на 18 листопада відсторонено від роботи 3 415 педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти», – інформують в Міністерстві освіти.

Водночас жодного щеплення проти коронавірусу наразі не отримали 67 тисяч працівників закладів дошкільної, загальної середньої, спеціалізованої, професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти. Це 5,7% від загальної кількості працівників закладів освіти.

За інформацією МОН, повний курс вакцинації проти COVID-19 пройшли понад 960 тисяч працівників закладів освіти (або 81,1% від загальної кількості працівників). Ще 157 тисяч (або 13,2%) педагогів отримали одне щеплення проти коронавірусу.

Освіта.ua
19.11.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олегу.
Лучше им пожелать хорошего здоровья. Чтобы они видели, как вспоминать станут их имена в будущем. Как всех их попередников. Их потомки тоже. И их личные дети-внуки-правнуки. . . Как многие потомки наистов стараются отмыться от своих предков. Так что - пусть живут долго и будут здоровы.
Светлана
А, то что родители большинство не вакцинированные, постоянно контакт, депутаты не вакцинированные, что это за дискриминация? Почему одним можно, другим нельзя? Введите тогда обязательную для всех вакцинацию.
Гость
Відсторонили, займаюся репетиторством. І якось навіть смішно дивитися, як за мене тепер пашуть інші за мене, а директор намагається викрутитися із цієї ситуації, через кожні два дні пише, щоб дізнатися чи може я передумаю. Шкода дітей тільки, але здоров’я дорожче.
Ната
Для Гость: Я теж, дітей набрала дітей. Оце великий плюс нашої професії, бо інші з безвиході пішли на цю вакцинацію ... А нас голова прогодує !!! А діти дійсно перебігають від заміни до заміни
Коментувати
Олег
Я- вакцивався...Це тортури.Минув 2 тиждень(1а доза), я- інвалід.Не вилажу з аптеки.Хто може триматися- тримайтеся.Це злочин влади проти людяності.Експеремент над людьми. Не всім показано.Моя сімлікарка...під час примусової баранізаціїії пішла у відпустку...Це Київ.Бажаю всім, крім зекоманди- здоров’я.
877
Для Олег: Офіційно майже в усіх країнах НЕМА побічних від ковідівських уколів, не кажучи про сурйозні наслідки чи летальні випадки. Шкода, що люди злякалися дутих цифр і смертності як від звичайного грипу та хоча й обманом, але погодилися на "бескоштовний" укольчик від добрих тьоть-філантропів і дядь-міль’ярдерів. Більшість постраждавших із убитим імунітетом тепер будуть слухняно ходити на поклон за наступною дозою, така вже їх доля, вузька просіка.
Коментувати
Надія
Читаєш коменти і думаєш: невже це пишуть здорові люди? Особливо вразило про "масонів". Чудаки. Я вчителі і вакцинувалася ще весною, коли всі кричали:"коли вже хтось вакцину якусь хоч розробить?!"
877
Для Надія: Жи-де-масони чи ні, однак людей точно насильно колют чудацькою бурдою, прикриваючийсь розрекламованим "ковідом".
Коментувати
Тесла
Банда отамана зеленого! Цеж треба так ненавидіти вчителів бо вони відмовилися від експерименту кучки масонів! Ви хужі фашистів!!
Анастасія
Нема чим хвалитись. Це не досягненняа позор та приниження для вчителів та суспільства. Побачимо скільки невакцинованих учнів відсторонять весною. Позор та сором.
Nataliya Nataliya
А решту морально згвалтували та насильно вкололи експеримент, і їх не цікавлять наслідки, лише свої відсотки.
Koba
Ибо нех..у!_
Андрій
А є ким замінити відсторонених вчителів? Чи як завжди- хтось замінить, і необов’язково, що професіонал?
Валентина
Для Андрій: Фахівця нема, але це ж не лікарі, тут факівці не треба і освіта нікому не треба. Дають дітям завдання і требують дз зробити вчасно, це коли дистанційка, вчителя ж всерівно відсторонили. Ніхто уроки не проводить. А ось вийдуть на навчання і знову буде сказка, прийде до них посидіти психолог, або організатор, або вчитель з сусіднього класу нагляне. Дожили до маразму. То заражаємо через монітор, то ми взагалі не потрібні.
Марина
Скоро взагалі вчителів не буде. Бо ніхто за цю зарплатню не буде виконувати такий обсяг робіт. Це психологи не паряться. Ви колись працювали в школі??? Особливо зараз. А про вчителів-мовників взагалі страшно говорити - це раби! Вони постійно пашуть. Цих конкурсів непотрібниз як бруду. Так що незабаром чекаємо катастрофу!!!
Коментувати
Натали
Не всё так просто, ведь людей не только пред-уволили, но и поставили на карандаш как несгибаемых и проблемных. Если хватает деловой хватки, ребятам лучше в свой бизнес (без амвеев, хербалайфов и разных пирамид).
Вольдемар
Для Натали: Із нового року будеть такі нові покращення РРО для малого та середнього бізнесу, що земля їм пухом.
Коментувати
Олекса Позняк
Ну і молодці . Переседять спокійно ковід і вийдуть на роботу
Валентина
Для Олекса Позняк: Такі дійсно не пропадуть, якщо розум мають. А от мамочки деякі освіту чад втратять з психологами на математиці, мові, хімії, фізиці.
Вчитель і репетитор
Для Олекса Позняк: А Ви впевнені в тому, що заразитися можна лише у школі?
Вчитель і репетитор
Для Валентина: Багато моїх знайомих не йдуть на вакцинацію, боячись чіпування. Такі дійсно не пропадуть, їх чекає світле майбутнє?
Коментувати