Громади зможуть здавати в оренду майно ліквідованих шкіл

Органи місцевої влади зможуть використовувати майно ліквідованих шкіл

Громади зможуть здавати в оренду майно ліквідованих шкіл

Органи місцевого самоврядування отримають право використовувати майно ліквідованих шкіл для потреб суспільного життя місцевої громади.

Відповідний законопроект ухвалений Верховною Радою у другому читанні.

Також органи місцевої влади зможуть здавати в оренду майно ліквідованих комунальних шкіл у сільській місцевості та спрямовувати кошти від оренди виключно на освітні потреби.

За інформацією Міністерства освіти і науки, новий закон дозволяє органам місцевого самоврядування використовувати майно ліквідованих закладів загальної середньої освіти відповідно до рішення засновника для забезпечення здобуття освіти, надання послуг у сферах соціального захисту, культури, спорту та охорони здоров’я, зокрема на засадах державно-приватного партнерства.

Освіта.ua
03.11.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
&
вштыреные быдло-ПЕДОгоги - вечные рабы своих страхов потерять "престижную" работу и сраную подачку, называемую зарплатой. Люди без чести и достоинства, вечно склоняемые и на
Аналітика
Скажіть, будь ласка, хто це не пристосоване майно буде в селі брати в оренду. Хіба за 1 гривну в місяць? Розвалиться це все. І школи нема та й будівлі не буде.
антибот
Не буде шкіл, зате будуть пивбари. Наступного року обов’язково прочитайте декларацію начальника відділу освіти вашої громади, там точно буде багато цікавого...
Скрипач не нужен
Для антибот: Комми в церквушках устраивали коровники. Тут будут склады и магазины с китайским/турецким/польским ширпотребом. История повторяется.
JHV
Для Скрипач не нужен: Зачем церкви, если Б*Г везде? Зачем Б*Гу серебро, злато и десятины если всё и так ЕГО? Не путайте веру, религию и банальное фарисейство (бизнес): Старый Завет для хозяев, Новый Завет - для рабов.
Коментувати