У школах можуть з'явитися фахівці з безпеки

Метою проєкту є сприяння ранньому виявленню та усуненню негативних явищ у школі

У школах можуть з'явитися фахівці з безпеки

В Україні планують реалізувати проєкт «Вихователь безпеки», метою якого є сприяння ранньому виявленню та усуненню негативних явищ у школі.

Про це повідомив освітній омбудсмен Сергій Горбачов, за результатами засідання робочої групи, сформованої Міністерством внутрішніх справ.

За його словами, створення безпечного і комфортного освітнього середовища, забезпечення права на таке середовище є спільною метою органів державної влади, освітніх управлінців, освітнього омбудсмена та правоохоронних органів.

«В основі проєкту «Вихователь безпеки» – людина, яка має стати комунікатором у громаді між закладом освіти та правоохоронними органами, щоб створити безпечне середовище для учнів, батьків та вчителів. Планується, що спеціаліст безпеки буде, зокрема, сприяти ранньому виявленню та усуненню негативних явищ в закладі, співпрацюватиме з рятувальниками, з поліцейськими, з органами місцевого самоврядування, органами батьківського самоврядування», – зазначає освітній омбудсмен.

Він також повідомив, що наразі відбувається напрацювання нормативно-правової бази, кваліфікаційних вимог до спеціаліста безпеки, критерії відбору, а також навчальна програма для майбутніх спеціалістів безпеки.

Освіта.ua
01.11.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергій
О!!!? Ещё один бездельник. И его надо обязательно из полиции. И чтобы школа деньги бешеные платила. Как за охрану. Но при этом сами охранники копейки получают. Государство хитрожопый идиотов
Дядько Франклін рулить
Ще одна посада із категорії мертвих душ для заробітку і,звісно,відкатів для управлінь.
Хвахівець з беспеки
А якщо у школі якийсь учень відчуває себе геєм і клеїться до інших Це негативнеявище чи позитивне?
Олд
Для Хвахівець з беспеки: Дайте Вашому синові належне виховання і він перестане це робити
Коментувати
Ще вчителька
А для чого в школах соціальні педагоги. Чи не вони повинні цим займатися? Та й психологам щось треба робити у школі.
Уже не вчителька
Хух, які школи небезпечні місця. Добре, що я звідти втекла. Фахівець з безпеки - гарна ідея. А ще краще - армію порятунку в кожну школу. І грошей треба побільше на цю маяч... хм, гарну ідею виділити!
Любов
На папері вже є відповідальний за охорону праці та цивільний захист. А по факту, всі посадові обов’язки виконують вчителі. Так і зараз буде!
Verkhovina
Для Любов: Закрий свого рота негайно!!! Будьмо чесними, вчителі не виконують нічого, і якби в кожній школі підкласти під кожну вчительку яйця,експортом курчат обігнали б весь світ, і борги закрили б перед іншими
Наталя
А ви прийдіть і попрацюйте вчителем, хоч день... а тоді вже роти закривати будете
Коментувати