У МОН задоволені темпом вакцинації вчителів

У відомстві зазначають, що статистика свідчить про високий рівень відповідальності вчителів

У МОН задоволені темпом вакцинації вчителів

Показники статистики вакцинації проти COVID-19 свідчать про високий рівень відповідальності педагогів перед своїми учнями, колегами, суспільством.

Про це у своєму Telegram повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет.

За його словами, станом на 25 жовтня принаймні одну дозу щеплення отримали 88,2% працівників шкіл. Двома дозами вакциновано майже 400 тисяч педагогів по всій країні.

Найвищий рівень вакцинації освітян демонструють Миколаївська, Київська, Харківська, Донецька та Хмельницька області.

Поріг щеплення у 80% працівників шкіл (повний та неповний цикл вакцинації) поки не досягнуто в Рівненській області. 

Міністр освіти висловив впевненість, що місцеві органи влади здатні виправити цю ситуацію у найкоротші строки.

«Дбайте про свою безпеку і здоров’я тих, хто поруч. А вакцинація поки що залишається єдиним найдієвішим для цього кроком», – зазначив Шкарлет.

Освіта.ua
25.10.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Инна
Відповідальності? Це так назвали примусову насильницьку вакцинацію ? Люди мусили піти на це,щоб не залишитись без зарплати,а відповідно без їжі . Цинізм поосто нечуваний.
Елена
Так " заботятся" о нашем здоровье,что отключили отопление в школах на каникулах! Если ковидом не заболеем,то цистит и ангины обеспечены! Находится в холодном помещении почти целый день- это ....нет слов!
Svetlana
Вчителі теж безмежно "задоволені" тим, що при чудовій погоді тримали дітей на дистанційному навчанні, прогинаючи вчителів, вишукували 80%; тим, що робили щеплення без належного медичного огляду незрозумілою речовиною; тим, що зараз погрожують наказами про відсторонення від роботи, спираючись на закони, які не мають ніякого відношення до COVID;тим , що сертифікати потрібно затвердити в райво і показувати кожному зустрічному. Низький уклін, пане Шкарлет.
я
момона доволен темпом принятия согласия на передачу души