МОЗ може ухвалити рішення про вакцинацію підлітків

За словами голови комітету з питань здоров'я нації, йдеться про підлітків віком від 14 років

МОЗ може ухвалити рішення про вакцинацію підлітків

Міністерство охорони здоров'я може ухвалити рішення про вакцинацію підлітків віком від 14 років.

Про це у коментарі РБК-Україна повідомив голова парламентського комітету з питань здоров'я нації Михайло Радуцький.

За його словами, рішення може бути ухвалено вже найближчим часом.

«На цьому тижні МОЗ має прийняти рішення про вакцинацію підлітків від 14 років. У цій хвилі страшно, що дуже багато хворіє дітей. У загальній картині епідемії це 15-20%», - повідомив Радуцький. 

Водночас він зазначив, що Україна дотримується офіційних рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров' я і тому про вакцинацію дітей віком від 5 до 12 років за прикладом інших країн поки не йдеться.

Освіта.ua
21.10.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Инна
Влітку казали " може" про обов’язкову вакцинацію вчителів,тоді і подумати ніхто не міг,що так нахабно нагнуть залякуванням і відстороненням від роботи. Темер заговорили про можливість вакцинувати підлітків...що ж ,думаю вже готують підґрунтя доя обов’язкової вакцинації ,бо не пустять у школу. Фармкорпораціям треба ж величезна кількість безкоштовних піддослідних,а Україна з її безпринципними чиновниками і покірними громадянами як раз і забезпечить
Ілон Маск
Для Инна: якщо Ви не думали влітку про обов’язкову вакцинацію, то у Вас проблеми з логічним мисленням. Хоча з усього написаного нижче це так само випливає. обмотайте голову фольгою, навряд чимізки з’являться, але хоч засмічуватись може не будуть
Коментувати
Україна мати
Знайте чим СПУТНИК-V відрізняється від цієї херні яка у нас? У Росіян не має жодної вакцини, а звичайну вакцину від грипу вони видають за вакцину від ковіду. Уловлюйте різницю? Росіяни свої дітей та людей не хочуть переводити на через піврічну наркоту. А наші усіх оптом. Одна? потому через пів року друга тура, а вже третю на колінах будете просити і гроші за неї платити.
1
Для Україна мати: Що ти верзеш,дурепа.Кацапів зі своїм новичком в приклад тут ставиш?Їдь на расєю свою,щеплюйся спутнікам і буде тобі,недолугій,щастя))
ЧВР
Для Україна мати: Чемодан, вокзал, рОСІЯ!
Коментувати
Яжемать
Готуйте глютеуси свого чада.
Val
Для Яжемать: Дельты, в плечо же делают...
Коментувати
Zum
Не прищеплюйтесь.Земля повинна очиститись від ідіотів,бо їх вже розвелось дуже багато.
Викатор
Твари! Лишь бы пристроить вакцину, срок годности которой истекает в октябре-ноябре. Те родители, которые согласятся на то акт геноцида (фашизма), ненавидят своих детей! А народ как скот, который гонят на убой - молчит!
Местный
Это будет идеально. Вот тогда послушаем орущих родителей))) Кровь за кровь!
unforgiven 2
Для Местный: © Кто любил – тот и распял…
Коментувати