МОН рекомендує школам розпочати канікули

У відомстві просять педради шкіл відповідально поставитися до рекомендацій

МОН рекомендує школам розпочати канікули

Міністерство освіти і науки рекомендує закладам загальної середньої освіти оголосити канікули з 18 жовтня 2021 року. У відомстві просять педагогічні ради шкіл відповідально поставитися до зазначеної рекомендації.

Про це повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет, реагуючи на ініціативу Міністерства охорони здоров'я щодо оголошення дострокових канікул.

За його словами, за минулий тиждень захворюваність на COVID-19 стрімко зросла на всій території України.

«Відповідно до рішення Національної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і пропозиції МОЗ, Міністерство освіти і науки рекомендує закладам загальної середньої освіти оголосити канікули з 18.10.21», – повідомив міністр освіти.

Міністерство освіти і науки також звернулося до місцевих органів влади з рекомендацією вжити невідкладних заходів, спрямованих на збереження здоров’я дітей та працівників шкіл.

«Чинним законодавством передбачено, що структура і тривалість навчального року й відпочинку між ними визначаються виключно рішенням педагогічної ради закладу освіти. А тому, звертаючись до педрад, прошу відповідально поставитися до рекомендацій МОН», – зазначив Сергій Шкарлет.

Освіта.ua
13.10.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Микола
Почему , если учитель не имеет ставку и приходиться работать в другой школе по совместительству, он при объявлении каникул не получает деньги и зарплату в школах , где работает по совместительству. Местные органы образования розрабатывают разные документы, чтобы не платить совместителям ?
Svetlana
А якщо і вчителі і учні здорові, а грошей на опалення немає,- то це просто аморальна політика непрофесійної влади всіх рівнів.
Маргарита
Интересно, сколько областей прислушалось к МОН и со следующего понедельника у них будут каникулы? Житомирская область наплевала на все рекомендации и будет учиться. На эти две карнавальные организации и их решения (МОН и МОЗ) уже все забили.
2021
Яка може бути дистанційна освіта (яке перенесення канікул?), якщо у закладі - 100 відсотків працівників вакциновані!!! Навчальний рік 175 днів!
Олекса Позняк
Для 2021: 1 вакцинований учитель на 35 учнів це 2.8% вакцинованого колективу. Не розуміють цього лише повні де Біли. школи - розсадники ковіду - 1 учень захворів - заразив півкласу - півкласу потягли заразу додому
Учитель
А де ви з такими розумними думками раніше були? А тепер валіть в школу. Всі заразні вчителі ПРИМУСОВО вакциновані! Боїтесь вірусу? Ідіть тепер ширяйте своїх діточок. Ніякої дистанційки!
Д
А то без школи жити не можна?) Хай дитига не ходить та й усе
Коментувати
2021
Для чого? Адже вчителі вакциновані!
Якось так
Для 2021: не в бровь, а в глаз ;). Насправді жоден з мислячих людей не сумнівався, що навіть 100% вакцинація вчителів не убезпечить від прогресуючих темпів захворюваності населення, в т.ч. і дітей. Але хтось у високих кабінетах чомусь (боячись опускання рейтингів) думав по-іншому. А Ляшко разом з Шкарлетом просто озвучували ці перли. Власне, я раніше тут писав, що з вересня (відкриття вишів та шкіл) пройде певний час і цифри виявлених хворих на ковіду почнуть зашкалювали, і все (включно зі школами) почнуть закривати. Зараз продовжують "убаюкувати" тим, що це лише перенесення канікул. Насправді, в кращому випадку після канікул буде рекомендовано перейти на змішану форму навчання (поділ класів на групи, дистанційні дні і т.п.). Замість того щоб одразу перевести всіх на дистанційку.
Микола
Ви шо не розумієте, що справа зовсім не в ковіді? У них "бабок" на газ нема!!!
Якось так
Для Микола: думаю, що насправді тут співпало. В одних областях вже переповнені хворими на ковід лікарні і в терміновому порядку знову перепрофільовують інші стаціонари. А в іншій ніби більш-менш нормальні показники, а грошей на опалення (за суттєво вищими тарифами) організацій бюджетної сфери (в т.ч. і шкіл) в місцевих бюджетах немає. А ще в інших - ні грошей на опалення, і стаціонари з реанімаціями переповнені. Але ж лише тиждень тому під верховним патронатом було підписано "рятувальний" меморандум про недопущення підвищення тарифів на газ, але він очевидно не спрацював. Але ж, хто в цьому признається?
Коментувати