У Києві розпочались перевірки стану вакцинації вчителів

У столиці розпочалися перевірки стану вакцинації всіх працівників закладів освіти

У Києві розпочались перевірки стану вакцинації вчителів

У Києві розпочалися перевірки стану вакцинації працівників закладів освіти.

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондриївський, коментуючи ситуацію в одній зі столичних шкіл, в який працівники закладу не змогли пред’явити підтвердження вакцинації.

За його словами, до перевірок залучено більше 10 груп контролю, які працюють постійно.

Групи з перевірки складаються з представників Держпродспоживслужби та працівників муніципальної охорони.

«Вони працюють вибірково по різних районах міста. У нас 423 школи, тому вони здійснюють рандомний вибір шкіл, щоб зрозуміти чи є системність порушень чи цей випадок з 13-ю школою є локальним», – зазначив чиновник.

Він також наголосив, що керівники закладів освіти міста мають розуміти свою відповідальність не з точки зору формального звіту, а зважаючи на безпеку колективу і дітей.

Освіта.ua
06.10.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Роман
Дуже перепрошую, а яким документом передбачено, що працівники закладу незрозуміло кому повинні щось там пред’являти? Я так розумію, що якщо це офіційно законно створені "групи контролю", то вони повинні подати до МОЗу офіційні запити щодо вакцинування конкретних працівників закладу і отримати офіційну відповідь, а не ходити по закладах освіти і там вимагати, щоб працівник закладу придбав смартфон, встановив на нього "Дію", отримав ID-картку і згенерував у "Дії" міжнародний сертифікат, як угорі на картинці, і їм його пред’являв...
Вакцина
Садовой - молодец мужик, идёт на опережение этих придурков, всех с 14 октября оправляет на дистанционку, если комиссии начнут бегать по Львову с проверками, выяснится, что там практически все купили сертификаты, там не дураки, чтобы эту отраву себе колоть.
Сірік
Для Вакцина: яка різниця звідки і як хто взяв сертифікат? Тут провіряють його наявність, а не те де ти його взяв!
Коментувати