МВС посилюватиме поліцейську присутність у школах

У школах з'являться вихователі, які пройдуть навчання на базі навчальних закладів системи МВС

МВС посилюватиме поліцейську присутність у школах

Міністерство внутрішніх справ запроваджує проєкт «Безпечна школа», у межах якого буде посилюватись і збільшуватись поліцейська присутність у школах.

Про це повідомила заступниця міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко у ефірі програми «Сніданок з 1+1».

За її словами, зараз Міністерство внутрішніх справ спільно з Міністерством освіти опрацьовує проєкт «Вихователь безпеки».

«Це будуть не поліцейські, а вихователі, які пройдуть відповідний відбір і навчання на базі навчальних закладів системи МВС. Вони будуть розуміти специфіку роботи з дітьми, орієнтуватися в тих проблемах, які сьогодні є, у тому числі в законодавчій площині, а також орієнтуватися на міжнародні практики», – розповіла Катерина Павліченко.

Також заступниця міністра внутрішніх справ поінформувала, що вихователі безпеки будуть постійно перебувати в школах та стануть сполучною ланкою між поліцейськими офіцерами і батьками, дітьми, адміністрацією шкіл.

«У разі, якщо буде інформація, на яку потрібно реагувати, вони передаватимуть її до поліції і в тісному контакті працюватимуть з правоохоронцями задля створення безпечного середовища в школі», – зазначила Катерина Павліченко.

Очікується, що проєкт «Безпечна школа» допоможе створювати безпечне середовище для дітей та захищати їх права та законні інтереси.

Освіта.ua
21.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дядько Франклін рулить
Щоб школярі поліцію побили? Мало їм перепадає?.
співчуваю батькам
Розгін майдану, Іловайський котел, Кришування дитячої проституції та торгівлі забороненими речовинами. Тепер вихователі безпеки....