Найкращі учасники ЗНО щомісяця отримуватимуть 10 тисяч грн

Учасники ЗНО з найвищими результатами отримають стипендію, яка складатиме 10 тисяч грн впродовж року

Найкращі учасники ЗНО щомісяця отримуватимуть 10 тисяч грн

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання з найвищими результатами отримають щомісячну стипендію Президента України, яка складатиме 10 тисяч грн впродовж року.

Відповідне рішення ухвалено Кабінетом Міністрів.

За словами міністра освіти Сергія Шкарлета, стипендії призначатимуться щороку за результатами участі у ЗНО.

Окрім того, премії розміром 100 тисяч грн отримають переможці цьогорічних міжнародних учнівських олімпіад з математики, фізики, інформатики та хімії.

«Як і обіцяв, переможці цьогорічних міжнародних учнівських олімпіад з математики, фізики, інформатики та хімії отримають премії Президента України у розмірі 100 тисяч гривень. А учасники зовнішнього незалежного оцінювання з найвищими результатами, – стипендії Президента України», – сказав Шкарлет.

Він також зауважив, що таке заохочення обдарованих дітей стане стимулом для продовження навчання в закладах вищої освіти України та розвитку інтелектуального потенціалу суспільства загалом.

«Дякую Президентові України Володимиру Зеленському, Прем’єр-міністрові Денису Шмигалю та членам Уряду за підтримку талановитої молоді, досягнення якої сприяють підвищенню рівня авторитету нашої держави», – підкреслив Сергій Шкарлет.

Освіта.ua
15.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дежавю
Супер! Учитель в месяц будет получать меньше, чем его бывший ученик, страна зазеркалье, с этим школьным маразмом буду завязывать, лучше уже на Новой почте вкалывать, так хоть деньги платят.
European_Man
А результати ЗНО - тепер показник таланту? За що така стипендія? За завчений матеріал з репетиторами? Це щось дає для економіки і суспільства? Ви ще за гарно складені іспити почніть давати стипендії. Тепер «вангую» зростання популярності послуг репетиторів???? За виграні конкурси наукових робіт вони, значить, грамоти роздають, а за ЗНО стипендії. Дуже круто????
Галина
Для European_Man: завчений? Завчити можна історію, а математику або фізику не завчиш
Коментувати