В Україні запровадили свідоцтва про початкову освіту

Замовлення свідоцтв організовуватимуть школа та відповідний орган управління у сфері освіти

В Україні запровадили свідоцтва про початкову освіту

З нового навчального року документи про освіту видаватимуться на кожному рівні середньої освіти, у тому числі й початковому.

Нова норма закріплюється у наказі «Про порядок виготовлення, видачі та обліку документів про початкову освіту», який набуває чинності з 1 вересня 2021 року.

Відповідно до Порядку, для свідоцтв про початкову освіту запроваджено нову процедуру їх замовлення, виготовлення та отримання. Весь процес замовлення, виготовлення та обліку свідоцтв про початкову освіту здійснюватиметься в електронній формі.

Діяльність із замовлення свідоцтв організовуватимуть школа та відповідний орган управління у сфері освіти – наприклад, відділ освіти селищної ради.

Оригінал електронного свідоцтва про початкову освіту створюватиметься за зразком, затвердженим МОН, і зберігатиметься в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО) в Реєстрі документів про освіту.

Свідоцтво про початкову освіту не відтворюватиметься в пластиковій картці та не потребуватиме додатку на спеціальному бланку. Школі не потрібно обліковувати видачу свідоцтв про початкову освіту.

За бажанням батьків школа видаватиме їм паперову копію електронного свідоцтва, засвідчену підписом директора школи та печаткою (на аркуші паперу формату А4), протягом 5 днів після їхнього звернення. Замовляти виготовлення дубліката свідоцтва також не потрібно: якщо батьки втратять паперову копію, вони можуть звернутися до школи для повторного отримання копії.

Результати річного оцінювання та державної підсумкової атестації учнів відображатимуться у свідоцтві досягнень.

Освіта.ua
27.08.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ага
когда людям нечем занятся, а что-то показать хотят, такие изыски и выплывают. Ну шо вы хотите. Эти люди в школе не работали, а если и работали, то не больше года и их сразу, как "перспективных" в руководство выдвинули. Они и не виновны. Виновны те, тко их на работу брал - без году неделя.
Вчитель
А коли запровадять свідоцтва про дошкільну освіту, а сертифікат чи свідоцтво, що перебував на грудному вигодовуванні, а може ще свідоцтво про те, що вивчив табличку множення і вільно нею володіє. Я, як вчитель хімії, хочу щоб видавали свідоцтво про опанування закономірностей періодичної системи хімічних елементів....
Вчитель
Зааачееееем?
Renera
Для Вчитель: Затем, что теперь начального образования может быть достаточно. Зачем батракам больше?
Нерогуль
Для Renera: Абсолютно правильно вы высказались.
Коментувати
Ольга
Какой бред????Идите в школы работать, а не штаны протирать. Дармоеды, рехформаторы хреновы., отмывание денег очередное.
Vlad
Каков поп, таков и приход.
399
В Україні запровадили свідоцтва про початкову освіту РЕХОРМА освіти в дії. Дефіцит мозку у керівництві наяву.
Злой учитель
Бюрократы хреновы(.,. ... ....
2021
реформа в дії )