В уряді заявили, що школи готові до навчального року

Навчальний рік традиційно розпочнеться з 1 вересня та проходитиме у звичному режимі

В уряді заявили, що школи готові до навчального року

Навчальний рік розпочнеться з 1 вересня та проходитиме у звичному режимі.

На цьому наголосив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів.

За його словами, наразі країна перебуває на «зеленому» рівні епідемічної небезпеки і ситуація залишається контрольованою.

«Це дає змогу розпочати роботу навчальних закладів у звичному режимі. Навчання має відбуватися з дотриманням простих протиепідемічних правил. Школи підготовлені та мають все необхідне», — підкреслив глава уряду.

Водночас він наголосив, що важливою умовою роботи, яка гарантує безпеку вчителя та учня, є вакцинація освітян. Через це, Денис Шмигаль закликав українських педагогів робити щеплення.

Освіта.ua
26.08.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тарас
Наш зелено...рклястий уряд замість того щоб за літо підготувати школи до дистанційки тисне на учителів усіма силами щодо вакцинації. Нічого не маю проти вакцинації але зараз у київських школах по 35 учнів в маленьких класах (економія ЗЕ). Маскового режиму і дистанції у учнів немає, в класі втримати неможливо бо усі хочуть у туалет а не пустити на перерві в туалет учитель не має права. Захворів один учень - і захворіли усі що з ним 6 годин в тісному приміщенні сиділи. Далі учні понесуть це у сім’ї. Ви помічали що коли у школах канікули то епідемія спадає?. Зараз діти масово пішли отримувати підручники і знову сплеск... Моя вакцинована колега знову захворіла на ковід. Перенесла порівняно легко але заразила всю сім’ю. 1500 померлих від ковіду вчителів вже є. Готовте нові гроби. Друзі ! створюйте незалежні профспілки бо ці подонки нас продали і лише гребуть наші гроші
Не вірю
Як може вакцинація вчителя гарантувати безпеку учня? Поясніть Шмигалю хоч хтось, що вакцинований - ЦЕ НЕ ЗНАЧИТЬ, ЩО НЕ ЗАРАЗИТЬСЯ, НЕ ЗАХВОРІЄ І НЕ ЗАРАЗИТЬ ІНШИХ (УЧНІВ, наприклад). Вакцинація означає, що хвороба пройде у вчителя в легкій формі (але це не точно, це начебто так, отож вакцинація особиста справа кожного, щоб убезпечити себе від важкого перебігу хвороби. ), а до безпеки учнів вакцинація ніякого відношення не має. Навпаки, вакциновані дуже часто можуть бути носіями віруса безсимптомні і заражати тих же учнів. Тому придумане про 80% вакцинованих - дебілізм чистої води. Якесь ляпнуло з перепою, якесь підтримало, і тепер гвалтують вчителів тим вакцинуванням. Або це робиться через те, що дуже багато вакцин спихнули в Україну, термін придатності яких от от закінчується, так щоб добро не пропадало, швиденько треба вакцину спихнуть. Ну не вірю, щоб так влада про вчителів турбувалася через те, що так хоче вчителям і учням добра. Ніколи до вчителів і учнів діла не було, а тут так турбуються. НЕ ВІРЮ!
989
Для Не вірю: та Вас безпеку! Вас, вчителів! Вакцинують саме вчителів, бо, якщо учень принесе ковід, і заразить вчителя, в якого є купа хронічних захворювань (в силу віку), то саме вчительпомре. А діти залишаться без вчителів, яких раптово серед року ніде буде взяти, бо навіть ті, які є зараз понабирали годин по 1,5-2 ставки і сидять на них, як наче то їх власність, спробуй авідібрати аби взяти на роботу молодих вчителів, то відразу гвалт піднімають. Вас щеплюють аби Ви НЕ ПОВМИРАЛИ!
Тетяна Кіба
Робота Вчитель в Україні Знайдені 1 584 вакансії Це ось відкрила на сайті https://rabota.ua/ua/zapros/вчитель/украина Де ці молоді?
Микола
Для 989: То я не розумію що ти хочеш. Щоб вчителів вакцинували примусово, вони довго жили і ніколи не вступилися зі своїх посад, чи вакцинацію пустини на самовплив, хто невакцинований старик помре і тим самим добровільно-примусово звільнить місце роботи для молодого вчителя.
Коментувати