Опубліковано рейтинг шкіл України 2021 року

Щорічний рейтинг найкращих шкіл України за підсумками проведення ЗНО у 2021 році

Опубліковано рейтинг шкіл України 2021 року

Сайт Освіта.ua склав щорічний рейтинг найкращих закладів загальної середньої освіти України за підсумками проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2021 році.

Заклади освіти в таблиці ранжовано за рейтинговим балом, що розрахований на підставі середнього значення балів ЗНО, отриманих учасниками тестування з усіх предметів і з урахуванням загальної кількості тестів, складених випускниками кожної школи.

Цього року рейтинг очолює столичний ліцей «Інтелект», 79 випускників якого склали 276 тестів ЗНО на середній бал 188,6.

На другому місці розташувався багаторічний лідер середньої освіти за показниками ЗНО – Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при ЛНУ ім. Франка. 153 випускники ліцею, склавши 599 тестів отримали середній бал ЗНО на рівні 183,4.

Бронзовим призером цьогорічного рейтингу завдяки результатам своїх випускників став Черкаський фізико-математичний ліцей. 62 учасники ЗНО пройшли 219 тестувань та отримали в середньому 185,2 бала.

На четвертій сходинці рейтингу розташувався Івано-Франківський ліцей ім. Миколи Сабата.

П'яте місце для свого закладу освіти здобули випускники столичного ліцею «Наукова зміна».

Харківський фізико-математичний ліцей №27 посів шосте місце рейтингу. На сьомому місці рейтингу – випускники київського ліцею «Престиж».

Київський Природничо-науковий ліцей №145 обійняв восьму сходинку рейтингу.

Результати ЗНО випускників приватної столичної школи «Кey School» дозволили закладу освіти посісти дев'яту позицію рейтингу найкращих шкіл України.

Десяте місце в рейтинг-листі цього року здобув Навчально-виховний комплекс №12 з Дніпра.

Загалом до двадцяти найкращих закладів освіти України за результатами ЗНО, проведенного в 2021 році, увійшли школи Києва, Дніпра, Львова, Черкас, Івано-Франківська, Харкова та Одеси.

Найкращим закладом освіти, що представляє невеликі міста України, визнано Калуський ліцей ім. Бахматюка, результати випускників якого дозволили йому обійняти 28 позицію всеукраїнського рейтингу.

Окрім всеукраїнського рейтингу шкіл України, також опубліковано рейтинги шкіл усіх обласних центрів та областей України, а також рейтинги шкіл за окремими предметами зовнішнього незалежного оцінювання.

Лідером рейтингу за результатами ЗНО серед областей стала Львівщина. Друге та третє місця посіли Волинська та Сумська області відповідно.

Загалом високі результати тестування продемонстрували випускники закладів освіти Київської, Харківської та Рівненської областей.

Серед обласних центрів перше місце за результатами ЗНО випускників отримав Львів, на другій і третій сходинках розташувалися Київ і Рівне.

Також високі результати тестування продемонстрували випускники Харкова, Тернополя та Черкас.

Варто зазначити, що на результати зовнішнього незалежного оцінювання кожного учасника впливає низка чинників, з-посеред яких, окрім якості організації освітнього процесу в закладі освіти, ще й такі важливі, як тип і розташування закладу, педагогічний колектив, матеріальне становище й рівень освіти родини, умови навчання, самостійна підготовка до тестування, отримання додаткових платних освітніх послуг тощо.

РЕЙТИНГ ШКІЛ УКРАЇНИ - 2021

Рейтинг складений Освіта.ua з використанням статистичних даних основної сесії ЗНО 2021 року, оприлюднених Українським центром оцінювання якості освіти.

Освіта.ua
26.08.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Renera
Недавно по российскому тв услышала такую информацию: 100 бальники егэшники на бюджет попадают далеко не все, на топовых местах в вузы - призёры олимпиад. И этих самых стобальников развелось слишком много, так как научились просто натаскивать на егэ (часто в обход предмета). А затем в Вузах эти дети показывают очень плохие результаты. Так что этот рейтинг может просто показывать, как в данных школах могут натаскивать на зно и все.
Ш
Це недолiк спрощення оцiнювання знань та навичкiв заради масовостi та швидкостi.
Дмитро
На Тернопільщині дещо інша ситуація. У школах, де лякають ЗНО або вважають ЗНО найважливішою ціллю, діти не можуть визначитись, ким хочуть стати.
Алла
Так поинтересуйтесь, как потом учатся эти выпускники. Отлично учатся, скажу я вам.
Коментувати
Ясно
Отличный рейтинг. Теперь понятно что по чем. Школа нужна только для сдачи ЗНО. Чем больше научат в школе - тем меньше останется добирать на курсах и репетиторах.
Анна
Это рейтинг не школ, а репетиторов и родителей. Школы заявляют что к зно не готовят, а просто излагают материал, который изложить не успевают и не пытаются. Чушь а не рейтинг.
Elvis King
Матеріальне забезпечення сільських та міських шкіл сильно відрізняється і є показником у результатах навчання. І такий розрив буде вічним
Ганна
Колеги, генетику ніхто не відміняв. Батьки з вищою освітою в декількох поколіннях, народжують дітей із певними задатками і здібністю до навчання. Ці батьки не живуть в сільськогосподарських районах, а виїжджають в міста, де є перспектива роботи. Їх діти навчаються в цих містах і, відповідно, мають вищий рівень на ЗНО. Нажаль, на вербі груші не родять. І ця міграція триває вже 30 років.
Ясно
Для Ганна: дурня - за несколько поколений гены настолько поменяться не могут
Ганна
Самі зрозуміли, що написали? Приїдьте в любу сільську школу і проаналізуйте контингент. А потім стань і навчи на 200 юалів. Є самородки, але це виключення.
Скептик
Для Ганна: От ви й народили нову статтю в "наукові мурзилки" з "педнаук"
Коментувати
Такі справи
Треба розрізняти ліцеї, гімназії,школи з поглибленим вивченням математики та конкурсним набором в 10 класи.Ті заклади ,які не взяли до 10 класу слабких учнів, вони і показують найкращі результати.Невже це незрозуміло?І Справа ні в учителях,репетиторах ( хіба,що Шаталов з 2 - чника робив відмінника з математики),а в тому що з такими програмами, підручниками,кількістю годин,кількістю учнів у класах,відсутністю мотивації в учнів і батьків і т.д)ніхто не навчить математиці добре кожного.В багатьох школах в 10 ,11 класах вчаться діти,які і в початковій школі не вивчили елементарних математичних дій, але продовжують сидіти і нічого не робити ,а батьки добре це розуміють і бажають бачити свою дитину студентом,якщо вгадає ЗНО.
Оксана Пасечник
Вчора дивилася діалог Президента із «елітою «,бізнесменами… Найбільше сподобалася фраза одного, що держава нікому нічого не заборгувала, ні школі, ні вчителеві…Тобто- «ми все заграбастали, нас виростили, а тепер ми всіх посилаємо»…. Іще сподобалося твердження гаранта, що в нас раніше не вчили математику??? І що треба залишити 30 університетів? І хай холодно буде в університетах, а ми будемо будувати нову іграшку- президентський виш… Глубина мыслей немеренная!!! Капец!!
Ольга
Якщо вчитель не дав знань, в такому випадку репетитор безсилий!!! Зверніть увагу, з року в рік в 20 лідерів одні і ті школи. Слід уже задуматися.
Скептик
Це скоріше рейтинг репетиторів, а не шкіл.
Статистик
Для Скептик: Чому ж тоді в ТОП 100 з року в рік входять майже одні й ті ж самі школи? По-вашому, у них укладені довгострокові договори з мережами кращих репетиторів?
Давид
Думаю правда по середині
Черкаси
Хіба завдання школи-тільки вступ до внз? А людина яка? А робітник - не треба?? Он в парламенті сидять - половина звихнутих із людиноненависницькими поглядами…
Коментувати