Реформою харчування охоплено 1 млн учнів

Належні умови для організації якісного харчування вже створені для мільйона школярів

Реформою харчування охоплено 1 млн учнів

Належні умови для організації якісного харчування в рамках запланованої реформи вже створені для понад мільйона школярів.

Про це під час проведення форуму «Реформа системи шкільного харчування» заявив міністр освіти Сергій Шкарлет.

За його словами, метою реформи шкільного харчування є створення безпечного та здорового освітнє середовище, яке сприятиме кращій реалізації інтелектуального, фізичного, соціального та емоційного розвитку учнів.

«За рахунок освітньої субвенції в 1809 школах, в яких навчається понад мільйон учнів, вже створено належні умови для організації якісного харчування: повністю або частково оновлено застаріле технологічне обладнання, проведено ремонти харчоблоків, встановлено вентиляційні системи, відремонтовано електромережі, підвищено якість питної води», – наголосив міністр освіти.

Він також зазначив, що пріоритетами для Міністерства освіти у процесі реформи залишаються модернізація харчоблоків, організація інформаційно-роз’яснювальної роботи з розбудови системи здорового харчування та підвищення фахової спроможності всіх причетних до організації шкільного харчування.

У Міносвіти підкреслили, що реформування шкільного харчування, спрямоване на розбудову системи здорового харчування, формування культури харчування та правильних харчових звичок і здійснюються відповідно до Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища в Новій українській школі.

Освіта.ua
13.08.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
Про яке безпечне та здорове харчування мова? Учні повинні приносити картоплю та овочі, невідомо як і де вирощені. Приносять варення, невідомої технології приготування і в якій посуді готувалося. Також приносять в трилітроваїх банках огірки та помідори.
399
Реформою шкільного харчування охоплено 1 млн учнів. НА ПАПЕРІ. Справжня реформа поки-що не розпочалася, бо влітку шкільні їдальні не працюють. Отже, слова Шкарлета "Належні умови для організації якісного харчування в рамках запланованої реформи вже створені для понад мільйона школярів" - Пустодзвін.
Степан
Та проїдьтеся по школах, особливо сільських - там і школи і їдальні доведені до ручки.
Іван
Брехня повна - в нас нічого не міняли, все обладнання старе, ніяких вентиляцій і вода неякісна.
Валентина Григорівна
Для Іван: А ви такі безпомічны свинні чи влаштовує?
Коментувати