Порушення у підготовці до навчання виявлено у 65% шкіл

Порушення в першу чергу стосуються стану обладнання і шкільних харчоблоків

Порушення у підготовці до навчання виявлено у 65% шкіл

Під час комісійних обстежень щодо готовності до нового навчального року у 65% шкіл були виявлені порушення.

Про це повідомила голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька під час форуму «Реформа системи шкільного харчування».

За її словами, порушення в першу чергу стосуються стану обладнання і харчоблоків, де готуватиметься їжа для дітей.

Зокрема, серед найбільш поширених порушень недостатня кількість кухонного та столового посуду, відсутність належних умов для миття рук на харчоблоках та в обідніх залах тощо.

«Цього року при комісійних перевірках звертається увага на дуже багато нових норм у зв’язку із впровадженням нового Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти. Вони стосуються стану утримання території, створення умов для дітей з особливими освітніми потребами, стану забезпечення меблями, створення умов для учнів початкових класів, стану проведення лабораторних досліджень факторів середовища», - додала Магалецька.

Освіта.ua
13.08.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Любов
Это было ясно с самого начала,что готовности по новым нормам не будет... Одно дело принимать указы, и совсем другое менять в каждой школе пищеблок... За чей счёт банкет, интересно , должен быть?
Светлана
Прежде, чем проверять, денег дайте! только и знаете, что требовать да штрафы выписывать… далее следует ненормативная лексика
Вчитель
Ну давайте штраф директорам виписуйте, пожежники вже виписали всім директорам по 1700. Невже ніхто не розуміє, що на все потрібні кошти, а директор - не фінансово відповідальна посада!
Ordo Xenos
Для Вчитель: Поправка: школам выписали) И эти штрафы заплатят "власныки установы", власнык - громада или государство. Фактически государство штрафануло само себя. Из этого делаем вывод, что не всё тут чисто. Какая-то схема отмыва бабла.
Сергій
Нет, штрафы выписывают именно директорам. Вы Ordo очень далеки от школы, раз этого не знаете.
Сергей Лимонов
Штраф виписалишколі- вчителі скинулися по 150 грн-все! Питання закрито!
Коментувати
Олена
У мене питання: а що було зроблено, щоб не виникло таких порушень? Можливо посуд закуплено? Чи виділено кошти , щоб створити належні умови для миття рук? Чи про це повинні подбати батьки і вчителі з директором?
Ordo Xenos
Для Олена: ну як що? Много чего. Вот аж проверку организовали например) Хотя, если серьёзно, то меня тоже удивляют подобные статьи. Школа - на иждивении у государства (ну или громады, города). Своих деняк у неё нет. Это не коммерческая организация. Не может школа что-то взять и купить или ремонт сделать. И когда пишут что "школа не готова потому, что..." это значит, что на школу не выделили финансирование и не купили/отремонтировали. Фактически, это признание чинуш в своей бездарность. Но люди (большинство) этого не понимают, особенно если подавать в ключе, что школа не готова. А мы тут не причём, нееее... Такие новости будут регулярно появляться, пока народ не начнёт головкой думать, а не только кушать в неё.
Іванка
Для Олена: і так з року в рік ця постійна неготовність, потрібні немалі кошти і заклади освіти будуть готові, нові санітарні вимоги йдуть вперед, перевірки йдуть вперед, а грошей на це як не було так і немає - постійне коло проблем.
Тато
Порушення у підготовці шкіл до навчання виявлено у 65% місцевих влад!!! Готувати школи має засновник.
Коментувати