В Україні побудують Міжнародний центр дитячої наукової творчості

В Україні планують побудувати сучасний Міжнародний центр дитячої наукової творчості

В Україні побудують Міжнародний центр дитячої наукової творчості

В Україні планують побудувати сучасний Міжнародний центр дитячої наукової творчості.

Науковий центр буде зведений за ініціативи Малої академії наук під егідою ЮНЕСКО.

За словами президента МАН Станіслава Довгого, новий комплекс дасть можливість проводити в Україні дитячі наукові міжнародні змагання найвищого рівня.

«Це престиж і авторитет нашої країни як інтелектуальної та високотехнологічної держави. До 2017 року, на жаль, українські школярі практично не брали участі в міжнародних конкурсах. А на сьогодні їм доступні понад 50 конкурсів, діти привозять понад 180 нагород на рік. Ми вийшли на рівень, коли вже нам пропонують міжнародні олімпіади проводити в Україні», – зазначив президент МАН.

Центр дитячої наукової творчості матиме власну обсерваторію та лабораторію прототипування, завдяки яким молоді дослідники космосу та винахідники зможуть працювати із сучасним обладнанням.

Також новий центр матиме всю необхідну інфраструктуру для освітніх і конкурсних подій: три конференц-зали, кінолекційну залу та сферичний кінотеатр.

Окрім того комплекс матиме власну систему енергозабезпечення, готель для викладачів, молодіжний хостел, їдальню та спортивно-оздоровчий комплекс.

Освіта.ua
13.08.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
399
В Україні побудують Міжнародний центр дитячої наукової творчості. При тотальному знищенні освіти - марно сподіватися на високу ефективність роботи такого центру. Новим положенням про діяльність та конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН, створення ЛИПОВИХ ліцеїв, реорганізація ЗЗСО в гімназії МОН вбило пошукову, дослідницьку та науково-дослідницьку роботу як у школах, так і в закладах позашкільної освіти.
Торба
Нарешті коректно назвали - наукова творчість, але аж ніяк не наукова діяльність чи дослідження.