В Україні поки вакциновано 35% вчителів

Наразі в Україні вакциновано 35% вчителів, що поки є нижчим ніж запланований МОЗ поріг

В Україні поки вакциновано 35% вчителів

Наразі в Україні вакциновано 35% вчителів, що поки є нижчим ніж запланований поріг, визначений МОЗ, для повноформатної роботи шкіл в умовах жовтої, помаранчевої або червоної зон епідемічної небезпеки.

Про це в ефірі програми «Сніданок з 1+1» сказав міністр освіти Сергій Шкарлет.

За його словами, Україна за рівнем вакцинації вчителів у залежності від регіону відрізняється дуже критично.

«Наприклад Київська область це 90%, Житомирська і Львівська області –55-60% вакцинованих вчителів», – зазначив міністр.

Водночас у Волинський області вакциновано менше 10% освітян.

Він також повідомив, що нові статистичні дані про кількість вакцинованих учителів будуть отримані Міністерством освіти і науки 15 серпня.

Освіта.ua
10.08.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Trans-Vax
Транс-вакцинироваными следует считать всех, кто воспринимает своё тело вакцинированным не зависимо от реальности процедуры. Им нет нужды как-то доказывать или обосновывать свою вакцинированность, достаточно внутренне ощущать себя привитым.
ТТ
А хіба вчителі найбільші перенощики вірусу? То може вони і занесли цю заразу в Україну? Чи знову знайшли експериментального цапа відбувайла в особі педагога?!
Наталія
Волинь!!!! Молодці! Як можна підписати добровільну згоду на експеримент із собою. Зараз в наукових журналах стільки статей пишеться про експериментальні вакцини і дослідження їх наслідків. То хоч би вже грошову винагороду за експеримент над собою брали.
Скептик
Для Наталія: Посилання на наукові статті, будь ласка
Гнат
Статті профессора Киви Іллі?
Ж
Для Наталія:А які саме наукові статті на цю тему ви читали? Чи ви лиш читаєте опуси неграмотних писак? Не поширюйте дурниць! В Німеччині, для вашого відома, вакцинують не лише людей з груп ризику (літніх чи з хронічними хворобами), а вагітних..і т.д. Питання має стояти не про те чи вакцинуватися, а про те, що до початку навчального року вчитель мав би мати обидві дози для формування імунітету
Коментувати