У зелених зонах навчальний рік розпочнуть без обмежень

Навчальний рік зможе розпочатися без обмежень у разі збереження зеленого рівня небезпеки

У зелених зонах навчальний рік розпочнуть без обмежень

Новий навчальний рік зможе розпочатися в Україні без будь-яких карантинних обмежень, якщо на території країни збережеться зелений рівень епідемічної небезпеки.

Про це під час спілкування з журналістами сказав міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, повідомляє Укрінформ.

За його словами, у випадку перебування певного регіону в зеленій карантинній зоні, освітній процес розпочнеться лише з тими карантинними правилами, які діють для всіх громадських закладів.

Водночас у випадку, якщо та чи інша область переходитиме на інший рівень епідемічної небезпеки, освітній процес буде продовжуватися, але виключно у разі вакцинації 80% освітян у кожному конкретному закладі освіти.

Наразі, за словами міністра охорони здоров'я, лише в деяких регіонах вакциновано більше ніж  50% освітян.

Освіта.ua
09.08.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лучше без такой дидактики
Разочарование - освобождение от иллюзий. "Человека легко запутать фактами, но если он понимает тенденции, его уже не обманешь" /Аллен Даллес/
Олександр
Поки наші диванні "експерти", що різко стали розбиратися у вірусології та вакцинуванні, згідно з статистикою, в США до 2 серпня були повністю вакциновані більше 164 мільйонів чоловік, при цьому серед них зафіксовано лише 1507 випадків смерті (менше 0,001%) від наслідків COVID-19, і лише 7 101 особа (менше 0,005%) був госпіталізований з цим діагнозом. Таким чином, у понад 99,99% американців, що пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу, не спостерігали важких форм захворювання, при якому необхідна госпіталізація. https://www.unn.com.ua/uk/news/1939577-v-ssha-vid-covid-19-pomerli-abo-vazhko-khvorili-mensh-0-01-vaktsinovanikh
Hypocrite
Для Олександр: Уже спрашивали, но: Куда после барановируса подевалась статистика ОРЗ и ОРВИ? Кто и зачем считает реальную статистику *эксперимента*, спонсированные частными компаниями ВОЗ и СДС? Дурачки только в больных фантазиях богаты и здоровы.
Коментувати
центральна психлікарня космічні ВПС
Речі далекі від реальності. Дуже цікаво спостерігати за ситуацією у Ізраїлю. Спочатку заявили про, що 70% населення цієї країни вже вакциновані. Тепер коли вони повертають масковий режим, говорять що у них було тільки 50% вакциновано, а хворіють не вакциновані. Хоча насправді хворіють всі. Кругом не повернися - один обман. У нас в Одесі між народом анекдот розповідають. "- Моня, ви всё еще варите вaкцину? - Вчерашний день Моня! Справки о мед.отводе продаем..." Шутки шутками, но когда спасти от ковида не удаётся даже сестру ведущего министра страны, это красноречиво говорит понятно о чём. И тут уже совсем не до шуток". Влада налаштує проти себе людей. Деякі напишуть заяви на звільнення. А далі що? Вертатися до пустого відра? На практиці вакцина дає результат до 3,4 місяців, навіть не до 6 заявлених. Через 3 місяці ніхто не буде бігати вакцинуватися. Значить ріст захворюваності буде. Може тоді ефективніше буде обговорювати перспективи дистанційки?
Тарас
Для центральна психлікарня космічні ВПС: так повертають масковий бо хворіють і вакциновані. АЛЕ КІЛЬКІСТЬ СМЕРТЕЙ набагто нижча. Вакцина не спасає від зараження але врятує відреанімації і смерті
Наталія
Для Тарас.Дивує таке наполегливе бажання держави спасти всіх.До цього не виділялись такі шалені кошти на лікування онкохворих дітей(всією країною збирають),орфанні хвороби,пропагування здорового способу життя,підвищення пенсій (щоб бабульки інтелигентного виду не рились в мусорках,ганьба!).А тут така турбота,агресивна реклама,все безкоштовно.До чого б це?
Hypocrite
Для задоштрик-Тарас: Шта-чё? Слово "экспериментальное" и отказ от ответственности ни о чём неумненьким не кричит эхом в путую головушку? И вопрос был в другом: ПОЧЕМУ исчезли почти 25% якобы "вакцинированных"? Абсурд. Может они так и статистику сосут из неких пальцев? Ню-ню.
Коментувати
Тарас
вакцинований учитель переносить дельту так як і невакцинований. Навіть більш ефективно бо може хворіти майже без симптомів. Переходячи з класу у клас рознесе заразу учням а ті додому. Міністр охорони смертей українців
Hypocrite
Для Ротас: Пруф? И снова вже запиздали - для наивных уже давно нашли новую и экспериментально-неизлечимую Лямбду-Ху-1000500мю, от которой нужно колоть в лупу лекарства каждые полчаса $666 доза.
Коментувати
shahter
80% вакцинації ні, дистанційно ви не хочете. А що ви хочете? Знищити державу. Жах.
Оксана
Для shahter: держава давно знищена, як і освіта, до речі. Як жити - утилізувати експериментальні біологічні препарати, які нав’язують нам, шантажуючи дистанційкою і звільненням і притягнути до відповідальності тих, хто їх нам нав’язує. І жити далі, стараючись зберегти те з освіти, що ще лишилося, забувши дистанційку, як страшний сон. Попрошу не відповідати, якщо хочете облити мене брудом
Тарас
Для Оксана: вже сотні мільойнів вакцинувалось, дур неньке. В Україні на 2 мільйони вакцинованих 1 випадок незрозумілої смерті
Hypocrite
Для shuher: Прежде всего, даже хорошие вакцины всего лишь планово вызывают ответную реакцию иммунитета. То есть, это просто "звонок". Однако от чудного барановируса не вакцинируют добровольно и осознанно, а как лабораторных крыс насильно и страхом загоняют в угол и всовывают *экспериментальную* дозу препарата БЕЗ никаких гарантий. Скот на убой в стойле и в наморднике освобождает земли, да ещё и за свой счёт перегноя. И преждевременный летальный исход и любые осложнения - от аллергии, аутоиммунного или с репродуктивной функцией - это всё ваши личные никому не нужные проблемы, чисто статистика. Вон пись-кунам типа вкололи жижу в останки мозга, а потом оно вдруг поняло, что обречено и начало верещать из гробика со всех дыр, потому что никому не хочется зря самому подыхать по тупости. Настоящая вакцина тренирует иммунитет перед запланированными рисками, а *экспериментальное* средство - долбит неумных леммингов до кончины. Ибо каждому своё.
Коментувати