Держава проведе аудит діяльності Академії педагогічних наук

Держава проведе аудит діяльності академії педнаук у рамках проведення реформи системи академій наук

Держава проведе аудит діяльності Академії педагогічних наук

Держава проведе аудит діяльності Національної академії педагогічних наук у рамках запланованого проведення реформи системи академій наук.

Проведення аудиту діяльності академії відбудеться згідно розпорядження Кабінету Міністрів, що ухвалено 4 серпня.

До аудиту будуть долучені представники Міністерства освіти, Фонду державного майна, Міністерства економіки, Міністерства фінансів та інших відомств.

Планується, що у межах здійснення заходів буде проведений аудит актуального стану земельних ділянок, майнових комплексів та матеріально-технічної бази Національної академії педагогічних наук, аудит фінансового стану та ефективності використання коштів державного бюджету, аудит організаційної структури наукових установ та їх реорганізації, аудит стану та напрямів підвищення ефективності і розвитку наукової діяльності тощо.

У Міністерстві освіти і науки зазначають, що рішення Кабінету Міністрів спрямоване на виконання плану пріоритетних дій Уряду на 2021 рік.

«Галузева наука є важливою частиною наукової сфери, тому одним із запланованих завдань на цей рік було вдосконалення роботи національних галузевих академій наук. Сподіваємось, що дієві кроки в цьому напрямі сприятимуть розвитку наукової діяльності національних галузевих академій наук, підвищенню ефективності використання коштів державного бюджету та ефективності управління об’єктами державної власності, що перебувають у віданні академій», – зазначає міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Окрім Національної академії педагогічних наук, аудит діяльності буде проведений у двох галузевих академіях наук – Національній академії аграрних наук та Національної академії правових наук.

Згідно з планом пріоритетних дій Уряду на 2021 рік, за результатами комплексної оцінки буде здійснена оптимізація мережі наукових установ, що перебувають у віданні зазначених академій наук.

Також планується підвищити ефективність використання земельних ділянок, які перебувають у користуванні академій наук, об’єктів державної власності, що входять до їх майнових комплексів та підвищити ефективність використання коштів державного бюджету академіями наук.

Освіта.ua
05.08.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергей
Без заплати для рядовых работников системы образования , как и других отраслей, никакие проверки не помогут. Ведь в все решают специалисты, а молодые люди не желают работать за минимальную зарплату на которую они не могут выжить. Без реального улучшения работы в экономике никакие проекты не смогут решить проблемы дальнейшего развития государства.
Sandomur
Нарешті дійшло до МОНУ,що цю контору потрібно перевірити. А чому так довго думали,боялися обідити "своїх"? Ох і не позаздриш п.Шкарлету,ото буде "війна" за корито!
399
Для Sandomur: приїдуть, поп’ють кон’як з кавою, попи...ть, напишуть БЕМАГУ. І все буде добре без всякої "війни за корито".
Коментувати
unforgiven 2
А коли буде аудит тих чиновників, які неправомірно називають себе "державою"?
за державу
Та закрийте нарешті цю контору - там перевіряти немає чого!