В Україні створять онлайн платформу для вивчення Голокосту

Завдяки платформі школярі шукатимуть свідчення про Голокост та Другу світову війну

В Україні створять онлайн платформу для вивчення Голокосту

В Україні створюють онлайн-платформу «Червона точка пам’яті», що присвячена вивченню історії Другої світової війни та Голокосту.

Про це повідомили в Меморіальному центрі Голокосту «Бабин Яр».

Завдяки онлайн платформі українські школярі під егідою вчителя шукатимуть в домашніх архівах і місцевих музеях документальні свідчення про Голокост та Другу світову війну, записуватимуть короткі спогади очевидців та зможуть відчути себе носіями цієї пам’яті.

«Усі оцифровані знахідки школярі самостійно додаватимуть на платформу. Кожне записане свідчення про Голокост, Другу світову війну стане тією червоною точкою, яка буде нанесена на спеціальну карту, де персональні історії накладатимуться на «велику історію», – зазначають в Меморіальному центрі Голокосту.

За словами головного спеціаліста управління загальної середньої та дошкільної освіти МОН Раїси Євтушенко, використання інноваційних та інтерактивних матеріалів підвищить рівень освітнього процесу.

«Платформа «Червона точка пам’яті» дасть учням можливість працювати з реальними історичними джерелами, які вони будуть знаходити самостійно або з допомогою родичів. Це навчить школярів працювати з артефактами та поглиблювати знання. А найголовніше – підвищить інтерес до історичних джерел, якого іноді бракує сучасним учням, – підкреслила Євтушенко.

Також планується, що онлайн-платформа допоможе вчителям застосувати нові педагогічні підходи та метод залучення, який є ефективним у навчальному процесі.

Очікується, що презентація онлайн-платформи «Червона точка пам’яті» відбудеться у вересні.

Освіта.ua
03.08.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Скрипач не нужен
Лучше бы активнее отлавливали зигометов.