В Україні вивчать якість підручників для НУШ

Розпочалось онлайн-опитування щодо якості підручників та навчальних посібників для НУШ

В Україні вивчать якість підручників для НУШ

В Україні розпочалось опитування щодо якості підручників та навчальних посібників для Нової української школи. Онлайн-опитування проводить Державна служба якості освіти України.

Анонімне анкетування проводиться з метою вивчення думки вчителів та батьків учнів 1–3-х класів закладів загальної середньої освіти щодо рівня задоволеності якістю підручників та навчальних посібників, а також підготовки рекомендацій їх розробникам.

У Держслужбі зазначили, що в процесі реалізації реформи НУШ забезпечення учнів якісними та сучасними підручниками є одним з ключових факторів, які впливають на успішність навчання.

«Якісний підручник – це ефективний інструмент розвитку, виховання і мотивації школярів, а також надійний помічник для вчителів в організації освітнього процесу», – наголосили в Держслужбі.

Про результати опитування буде поінформовано Комітет з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України та Міністерство освіти і науки України.

Участь в анкетуванні можуть взяти учасники освітнього процесу, тобто вчителі та батьки, за посиланнями:

Онлайн-опитування триватиме до 9 травня 2021 року.

Освіта.ua
05.05.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Моисей
Долой эту НУШ! Тех,кто её придумал,- за решётку пожизненно! Вернуть советские программы и учебники!!!( Естественно,немного переработав). Хватит выбрасывать бюджетные деньги на макулатуру!!!( Нынешние учебники) Наши дети- подопытные кролики для дебилизации всего народа!!!
Валентина
Для Моисей: Молодец! Полностью согласна и поддерживаю вашу точку зрения!
Коментувати
Майя
Перевіряти якість підручників треба до їх друку, до того як заплачені мільйони з нашого бюджету. Для цього працює достатньо компетентних установ, а не пересічний громадянин без фахової підготовки має робити аналітичну роботу, яку мають виконувати ітльки спеціалісти, з відповідною освітою та досвідом, підручники мали б пройти апробацію, і лише згодом бути запровадженими у школі. А так це ні до чого.
Людмила
Підручники- зовсім не найбільша проблема НУШ. Більше хвилює сама НУШ: нема оцінок, нема табелів, нема стимулу для розумних, бо НУШ каже що всі рівні. На уроках мистецтва і дизайну у 3 класі- розмальовки олівцем і примітивні поробки на рівні дитячого садочка, бо ждіток же ж перевантажувать не можна. Якщо коротко: мета НУШ- зробити всіх дибілами.
Оксана
Для Людмила: Ви абсолютно праві. Теперішнє малювання - це розксерити листочок з простим малюночком і дати це дітям розмалювати. Або порвати на клапті кольоровий папір чи порізати як-небудь нитки, тканину і так-сяк наклеїти; це називається аплікація. Контур, рівні лінії - ні, не чули про таке.
Коментувати