Будівлі ліквідованих шкіл дозволять здавати в оренду

Місцевій владі дозволять вільно використовувати майно ліквідованих шкіл для потреб громади

Будівлі ліквідованих шкіл дозволять здавати в оренду

Парламентський Комітет з питань освіти, науки та інновацій рекомендує Верховній Раді ухвалити законопроєкт, що дозволить місцевій владі вільно використовувати майно ліквідованих закладів середньої освіти для потреб місцевої громади.

Відповідне рішення ухвалено членами Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій.

За словами авторів законопроєкту, наразі, відповідно до чинного законодавства, майно ліквідованих шкіл може бути використане виключно для забезпечення здобуття освіти, надання послуг у сфері соціального захисту, культури та охорони здоров'я.

Водночас, автори законопроєкту наголошують, що при збереженні такого підходу щодо використання майна у сільській місцевості існують значні ризики того, що майно ліквідованих шкіл взагалі не буде використовуватися або зруйнується.

Метою запропонованого законопроєкту є законодавче закріплення можливості для ОТГ ефективно розпоряджатися майном ліквідованих шкіл, що знаходяться у сільській місцевості.

Окрім того автори законопроєкту зазначають, що наразі в Україні на балансі місцевих органів самоврядування перебуває 365 майнових комплексів ліквідованих  комунальних закладів освіти у сільській місцевості.

Кошти від оренди приміщень ліквідованих шкіл пропонується спрямовувати виключно на освітні потреби.

Освіта.ua
22.04.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Свiтлана
Колись...багато років тому...був такой гарний приклад--- використовувати занедбані пустуючі будівлі дитячих садків під житло для педагогів,які того потребують і стоять в чергах по 35 років,звісно ,після певної реконструкції таких приміщень,яка робилася руками самих освітян. То може повернемося до тієї практики? Такі прикладом є на Красном Камне в Дніпрі.
Zz
А просто законсервувати будівлі,щоб не розкрадались і нехай стрять.Можливо через років десять стануть потрібними,і їх знову можна буде відкрити.Чи так не влаштовує нову народну владу на чолі з олігархатом?
Василина Василівна
Аякже знищити школи а приміщення під борделі бари ресторани. Олігархам розумна нація не потрібна.Бидлом легше керувати
Олигарх
Для Василина Василівна: Я думаю не нужно выбирать что-то одно. Мы откроем в каждом помещении бордели, в которых будут и бары и рестораны. А быдло будет там работать обслуживающим персоналом.
Тетяна Прокопець
Згодна на всі сто! Найлегше знищити те, що створювалося роками. А там, де знищують школи, будують тюрми... Нажаль, з нашої нації роблять недосвідчених злочинців...
Коментувати