До системи е-журналів долучилось 300 закладів освіти

У системі реєструються не лише школи, а й заклади професійної, фахової передвищої та вищої освіти

До системи е-журналів долучилось 300 закладів освіти

До системи е-журналів долучилось 300 закладів освіти, зокрема 270 шкіл.

Про це повідомили в Міністерстві освіти і науки, коментуючи плани щодо подальшого розвитку електронного сервісу.

За словами міністра освіти Сергія Шкарлета, запуск електронних журналів та щоденників – це вагомий крок на шляху становлення потужної системи національних електронних сервісів, який дозволить мінімізувати корупційні ризики при виставленні оцінок.

«У 2021 році плануємо подальший розвиток і розширення функціональних можливостей електронних журналів та щоденників, зокрема йдеться про адаптацію порталу до екранів мобільних телефонів та облік відвідувань занять учнями», – зазначив Сергій Шкарлет.

Наразі найбільше шкіл, що користуються е-журналами та е-щоденниками, розташовані у Сумській, Київській та Дніпропетровській областях.

Також у системі реєструються не тільки школи, а й заклади професійної, фахової передвищої та вищої освіти.

Як відомо, алгоритм підключення шкіл до E-journal відбувається наступним чином.

Спочатку заклад освіти має надіслати на електронну адресу ejournal@iea.gov.ua запит щодо підключення з обов’язковим зазначенням області, міста/ОТГ, назви закладу освіти з позначенням його ID у системі ДІСО, ЄДРПОУ закладу освіти, прізвища ім’я по батькові відповідальної особи (адміністратора), електронної адреси та телефона адміністратора.

Далі «Інститут освітньої аналітики» розглядає звернення, створює в E-Journal адміністратора для даного ЗЗСО з відповідними правами доступу.

Після цього система E-Journal автоматично генерує права доступу та надсилає запрошення на вказану електронну адресу адміністратора закладу освіти.

Отримавши права доступу, відповідальна особа має авторизуватися в системі й розпочати роботу.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
19.04.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
учитель
31 серпня педрада школи має вирішувати, якими журналами користуватися. Паперовими, чи електронними. І тоді ми будемо знати як працювати. А вести одночасно два журнали це складно і вимагає багато часу.