Списки на вакцинацію готуватимуть директори шкіл

Працівникам сфери освіти не потрібно записуватись в чергу для вакцинації проти COVID-19

Списки на вакцинацію готуватимуть директори шкіл

Працівникам сфери охорони здоров'я, освіти, а також соціальної сфери не потрібно записуватись в чергу для вакцинації проти COVID-19, реєстрацію на вакцинацію здійснюватимуть керівники закладів.

Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров'я.

Зокрема, у відомстві зазначають, що про запис у чергу або ж реєстрацію на щеплення має подбати роботодавець.

«Регіональні координатори з вакцинації поінформують управлінців кожної сфери, зокрема керівників закладів, про початок вакцинації цієї цільової групи та звернуться з проханням щодо формування списків», – повідомили у Міністерстві охорони здоров'я.

Своєю чергою, керівники закладів освіти передаватимуть списки регіональному координатору з вакцинації.

Планується, що для вакцинації працівників діятимуть спеціальні медичні мобільні бригади.

«Керівники закладів готують приміщення для вакцинації та домовляються з регіональним координатором про день та час візиту мобільної бригади. У призначений день і час проводять вакцинацію за списком», – зазначають у МОЗ.

Освіта.ua
12.04.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іван Васильович
Для Михайла Петровича. Не директор нагинає. А такий алгоритм Міністр освіти - начальник обласного управління - начальник відділу освіти міста - директор - ВАШЕ ЖИТТЯ . PS.Без вашої бажання ніхто Вас не вакцинує.
Михайло Петрович
Директор нагибає вакцінуватися. Я не хочу. Я хворів на ковід. Я боюся. Я хочу жити.
Тарас
Для Михайло Петрович: хочеш жить -вакцинуйся. Я теж хворів. Через півроку антитіл може і не буть
Мысль дня
Для Тараса: Ну тут спірне питання. Я, звісно, за вакцинацію. Але якісною, перевіреною вакциною і лише тоді, коли буду на 100% впевнений, що отримаю другу дозу, причому саме таку, як і першу. Частину людей вакцинували ковішилдом (теж досить сумнівної якості, Індія розслідує велику кількість побічок), поставки призупинені. Вакцин ковішилду для другої дози на всіх, хто отримав першу не вистачить. Влада вже говоре, що китайська підійде для другого щеплення. Це при тому, що в них різний принцип дій... Тому тут питання, від чого буде більше шкоди, від цих вакцин (особливо, якщо намішати різних), чи від повторного зараження короною. При тому, що повторна хвороба в абсолютній більшості випадків проходить легше. Звісно, це вибір кожного, але бісить, що люди хоч так, хоч сяк грають в рулетку.
Коментувати