Освітян, які працюватимуть на ЗНО, планують вакцинувати

Педпрацівників, які братимуть участь у проведенні ЗНО, планують вакцинувати CoronaVac

Освітян, які працюватимуть на ЗНО, планують вакцинувати

Педагогічних працівників, які цього року братимуть участь у проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, у МОЗ планують вакцинувати препаратом CoronaVac від китайського виробника Sinovak.

Про це під час зустрічі з журналістами сказав головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, повідомляє Укрінформ.

За його словами, наразі завершується лабораторний контроль вакцини. Очікується, що щеплення нею розпочнеться найближчим часом.

«Вакцина CoronaVac йде на маломобільні групи населення та осіб, які за ними доглядають. Це та вакцина, яка зараз проходить лабораторний контроль. Також будемо вакцинувати CoronaVac працівників, які будуть проводити зовнішнє незалежне оцінювання в 2021 році. Також ми вакцинуємо олімпійців та паралімпійців», – зазначив Ляшко.

Він пояснив, що вакцина CoronaVac поставляється в однодозних флаконах, що полегшує процес логістики. Також термін між двома щепленнями цієї вакциною менший, ніж у вакцини AstraZeneca і складає від 12 до 28 днів.

Окрім цього, Ляшко додав, що китайським препаратом будуть вакциновані працівники патрульної поліції.

Головний державний санітарний лікар поінформував, що вже 10 квітня має завершитися лабораторний контроль вакцини CoronaVac, очікується, що щеплення нею розпочнеться з наступного тижня.

Освіта.ua
12.04.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Небайдужий
Яке відношення тепер до ЗНО мають вчителі? Чому вчителі повинні наражати себе на небезпеку? Нехай його проводять викладачі вишів. Абітурієнти - це їх майбутній контингент!
Інструктор ЗНО
Цікаво, а хто буде проводити ЗНО? МЕТА: зірвати ЗНО? Вчителі відмовяться від вакцинування на ЗНО.
Людмила Білич
Найстрашніше, що не допустять до уроків вчителів без вакцинації! ЗНО дрібниця, кожен відмовиться - на 300 грн. оплати за роботу інструктором не збідніє! Вчителі залякані і покірні - якраз та група людей, на яких можна випробувати дію вакцини-отрави! Покірно підуть на убой. Хоча значна кількість все-таки звільниться з роботи - життя дорожче!
Лола
Я маю працювати на ЗНО, але від вакцинації відмовлюся. Якщо не дозволять працювати не вакцинованій то взагалі відмовлюся!
Zz
Для Лола: Головне не відмовляйтеся бігати в супермаркети,там тисячі людей і абсолютно безпечно)
Нима
Ну от Ви і провакцинуйтеся вакциною, яка ще не пройшла повну апробацію. Я планую вакцинуватися, але не зараз. В мене знайома, що працює в лікарні, вакцинувалась разом з двома коллегами. В результаті у однієї після щеплення виявили ковід. Я не піддослідний кролик.
Коментувати
Наталія
От цікаво,чи багато бажаючих буде працювати на ЗНО за умови вакцинації?Чи Ляшко сам його проводити буде?
Татьяна
бедные работники образования. сейчас будут искать замену тем, кто откажется, а желающих нет
Цікавенько...
Смішно було б, якби не було так сумно. Як дізнався, що вчителям будуть колоти китайські шмурдяки (дійсно фігню якусь, самі китайці визнали, що ефективність їх вакцин в районі 70%), то порадів що не написав заявку на вакцинацію. Зразу скажу - я за вакцинацію. але ЯКІСНИМИ вакцинами, а не оцим ось... А потім дізнався, що звичайни солдат індійськими вакцинами перекололи, а тепер Індія розслідування розпочала, щодо побічних ефектів. Круто, правда? А елітні (типу СБУ) та чиновників будуть Пфайзером колоти. Що ж так, а? Чому ж не китайською? Самі нею коліться, гади.
Прапор
Для Цікавенько...: в нашей стране так не работает. Что дают тем и пользуемся. Напоминает советские времена
Коля
Для Цікавенько...: Для Местный: зверніть увагу, що у списку категорій, що будуть щеплюватися цією ж вакциною є наші олімпійці та паралімпійці. Думаєте на них теж проводять єксперимен?
Галина
Для Цікавенько...: 70% - це для вакцини хороший показник. ось про китайський чула, що в них ефективність 50%
Коментувати
Местный
Вот и нашли подопытных, на ком можно проводить эксперименты. А учителя конечно же согласятся. Ещё и фото наделают на память ...светлую.
Андрій
Зно обов’язкове для студентів коледжів.І чи можуть вигнати з коледжу ,якщо не склав зно.
Местный
Для Андрій: да.
Коментувати