У МОН заявляють, що якість шкільних їдалень під контролем

Більшість недоліків харчоблоків усунено за координації МОН та обласних департаментів

У МОН заявляють, що якість шкільних їдалень під контролем

Більшість недоліків, які були виявлені під час обстеження харчоблоків в українських школах, було усунено повністю або частково за координації Міносвіти та обласних департаментів освіти і науки.

Про це заявляють у Міністерстві освіти і науки.

За інформацією освітнього відомства, протягом 2020 року територіальні органи Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів обстежили понад 22 тисячі закладів освіти щодо відповідності харчоблоків вимогам санітарного законодавства.

За результатами перевірок, харчоблоки лише 159 закладів загальної середньої освіти з 18 областей України не відповідали вимогам санітарного законодавства.

«За координації МОН та обласних департаментів освіти і науки більшість недоліків у 110 з цих закладів освіти станом на 1 березня 2021 року було усунено повністю або частково», – запевнили у Міністерстві освіти і науки.

Водночас за словами заступниці міністра освіти Віри Рогової, розбудова здорового середовища в школах потребує залучення неурядових структур.

«Реалізація такого пріоритетного завдання, як розбудова безпечного і здорового освітнього середовища в українській школі, потребує командної взаємодії та максимального залучення ресурсних, організаційних і комунікаційних зусиль не лише органів державної влади, але й неурядових структур, готових сприяти покращенню ситуації зі шкільним харчуванням», – зазначила чиновниця.

Освіта.ua
01.04.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ольга
У нас в м. Біла Церква в школі № 18 навчається 1000 учнів а столової немає також немає нормального спорзалу ,щоб потрапити в спортзал потрібно вийти зі школи і потрапити в спорзал на подвірї школи.
dfyz
у нас в школе алюминиевая посуда, г.Покров, вроде нельзя, не так ли?(если не прав, то исправьте )
Сергей Лимонов
ЗЕбрехня - З(е)нову !ЗЕбрехня - З(е)нову !ЗЕбрехня - З(е)нову !ЗЕбрехня - З(е)нову !ЗЕбрехня - З(е)нову !ЗЕбрехня - З(е)нову !ЗЕбрехня - З(е)нову !ЗЕбрехня - З(е)нову !