В Україні створять електронну базу дитячих гуртків і секцій

Електронна платформа допоможе школярам обирати для себе гуртки, клуби або секції

В Україні створять електронну базу дитячих гуртків і секцій

В Україні планують створити інформаційно-аналітичну платформу системи сфери позашкільної освіти, яка допоможе батькам та школярам обирати найближчі за місцем проживання та напрямом діяльності гуртки, клуби та секції.

Відповідний меморандум підписаний між Міністерством освіти і науки та ІТ-компанією «SoftServe».

Планується, що користувачі платформи також матимуть можливість ознайомитись з графіком роботи та популярністю гуртка, відслідковувати рівень технічного забезпечення закладів позашкільної освіти та бачити їхню кадрову наповнюваність тощо.

У Міністерстві освіти зазначають, що запланований функціонал буде доповнюватись і розширюватись відповідно до потреб користувачів.

Проект реалізується спільно з Міністерством молоді та спорту і Міністерством культури та інформаційної політики.

Освіта.ua
30.03.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр Миколайович
Це тільки початок. Є зовсім інша мета, яку не декларують. За допомогою цієї системи будуть відслідковувати скільки гуртків відвідує кожна конкретна дитина. Потім введуть норму, наприклад, 2 гуртки на дитину- безкоштовно, решта - за гроші.
Kate
Супер. Корисна штука! Можна зайти на сайт і знайти все, що потрібно, а не бігати по школі/місту і не дізнатися в результаті нічого????????‍♀️ P.S. Шукала якось курси самооборони для підлітків та так і не знайшла. А потім виявилося, що в нашій школі вони були. Ось тільки проінформувати про це дітей забули???????? Особливо дівчат)
Сергей
Для Kate: На сайтi школи повинен бути розклад гурткiв i спортивних секцiй. Що вам завадило просто зайти на сайт школи?
Коментувати
Сергей
Уже вгатили купу грошей в створення єдиної бази даних ІСУО. У школах витрачають багато часу на її заповнення і оновлення. Причому БЕЗОПЛАТНО. В управлінь освіти всіх рівнів є до неї доступ. І що ж менше звітності стали вимагати? Нічого подібного! По 10 разів на рік вимагають одне й те ж саме, але у різних формах. Причому все те, що вже занесено до цієї бази!
Гость
коротше кажучи айтішники присосалися до бюджету. АБСОЛЮТНО марна трата бюджетних коштів.