Дитячий омбудсмен підтримує заборону мережі TikTok

Подавати законопроєкт про заборону мережі мають депутати Верховної Ради

Дитячий омбудсмен підтримує заборону мережі TikTok

Уповноважений із прав дитини Микола Кулеба висловився на підтримку заборони в Україні соцмереж, у яких немає контролю за шкідливим для дітей контентом, зокрема мережі TikTok.

Про це повідомляє інформаційне агентство УНН.

За словами Миколи Кулеби, він не має повноважень подавати законопроєкт про заборону мережі на законодавчому рівні, це мають зробити депутати парламенту.

«Якщо парламент підтримає, то ця мережа в Україні може бути заборонена», – наголосив Микола Кулеба.

Також він розповів, що відповідна практика на сьогодні діє в інших країнах, наприклад, у США та в Італії.

«Однозначно, я за заборону таких деструктивних мереж, тому що вони неконтрольовані, і питання контролю піднімалось. Але це має робити провайдер — власник TikTok має так само, як у Facebook чи Youtube, контролювати контент і не дозволяти оприлюднення деструктивного контенту. Цього якраз у ТіkTok і немає», – зазначив омбудсмен.

Освіта.ua
19.02.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Яна Басараб
От я цього зовсім не розумію. Тому, що в дітей багато проблем через навчання, серед батьків, друзів і т.д. А соцмережі РЯТУЮТЬ життя дітей та можливо й дорослих від самогубства!! В соціальних мережах є люди які підтримують не знаючи тебе особисто. Соціальні мережі ВИВОДЯТЬ із депресій теперішніх підлітків. А те, що ці дві дівчинки наковталися таблеток це проблема БАТЬКІВ які недодивилися за своїми дітьми, та МОЖЛИВО ДОВЕЛИ їх до того стану!! І вони тепер звинувачують Тік Ток? Звісно, свою ж вину признати важко! Якщо ви його забороните, я впевнена, що самогубств стане набагато більше! Люди в ньому одержують спілкування та підтримку, яких їм не вистачає в реальному житті. І якщо ви його забороните, то це буде ДУЖЕ ВЕЛИКА ПОМИЛКА! В мене все. Дякую.
Rinai
Для Яна Басараб: Полностью поддерживаю. Сейчас без соцсетей никак. Важно уметь ими пользоваться с умом. А что касается Тик Ток.. старым добрым "промыванием мозгов" хотят сделать эту стремительно развивающуюся соцсеть корнем всех зол. Печально.. P.S. Интернет кишит деструктивным контентом. Давайте еще Гугл запретим)
Яна Басараб
Іменно!
Байден
Для Яна Басараб: Да и пусть. Меньше народа - больше кислорода.
Коментувати
FreQl
Я конечно за свободу слова, однако давно пора было запретить эту "соцсеть", мало того, что это деградация в чистом виде, так еще и все данные сливает
оля
Для FreQl: Навіть самі підлітки називають цей ТікТок смітником.
Вчителька
Давайте забороним інет, він провокує насильство і злочини
FreQl
Для Вчителька: я про это не говорил. Интернет штука весьма полезная, а тик ток создан лишь для того, чтоб убить время, которого и так мало и ничего полезного я там не вижу. Пусть там и есть что-то годное, но это мизерная часть, в основном там шлак и помои.
Коментувати
Местный
А может давайте запретим Интернет? А потом вообще всё запретим!
Hesus
Я этой дичью не пользуюсь, но тут заметна цензура. А що ще очікувати від демократичної україни?
123
Для Hesus: просто сша у себя заблочили, а следственно прибалты, поляки и укратнцы тоже обязангы это сделать. С другой стороны когад у нас заблочили вк и ок, то сша этого делать не стали. На многое намекает.
Байден бог русаков
Для Hesus: Цензура от чего? От очередной дегенеративной херни, которая убивает время?
Коментувати