Стартувало опитування щодо організації дистанційної освіти

Результати опитування необхідні для поліпшення організації дистанційного навчання

Стартувало опитування щодо організації дистанційної освіти

В Україні стартувало анонімне онлайн-опитування з питань організації дистанційного навчання в школах у 2020/21 навчальному році, метою якого є пошук шляхів поліпшення якості онлайн-навчання. Участь у ньому можуть узяти всі учасники навчального процесу.

Опитування проводить Державна служба якості освіти в межах моніторингу системи освіти.

Як зазначають у Державній службі якості освіти, результати опитування необхідні для поліпшення організації дистанційного навчання та формування партнерських взаємин у закладах загальної середньої освіти.

«Організація освітнього процесу в умовах карантинних обмежень залишається справжнім викликом для закладів освіти. Особливо важливим є питання якості навчальних занять, які проводяться за допомогою дистанційних технологій. Тому Служба задля розроблення рекомендацій щодо вдосконалення організації дистанційного навчання розпочинає опитування всіх учасників освітнього процесу», – підкреслив голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак.

Щоб узяти участь в опитуванні, необхідно перейти за посиланням, обравши категорію респондентів, до яких належить особа, яка має бажання дати відповіді на запропоновані питання:

Онлайн-опитування триватиме до 09 лютого 2021 року.

ПЕРЕЙТИ ДО ОПИТУВАННЯ

Освіта.ua
02.02.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Активісти
bukinfo.com.ua/show/news?lid=125408 У статті за цією адресою зібрані, напевно самі найкращі, думки стосовно освіти під час карантину. А він, скоріше від всього на найближчі роки увійде у норму. Бо і вакцина на довго від цього не захищає. Тому радійте тому, що хоч місяць повчитеся. Що далі буде час покаже, але скоріше від усього 5-11 знову можуть піти на дистанційну форму.