З 1 вересня на COVID-19 захворіло 24 тисячі вчителів

Через контакт із хворим на самоізоляції перебувають 121 тисяча учнів та майже 8 тисяч вчителів

З 1 вересня на COVID-19 захворіло 24 тисячі вчителів

Починаючи з початку нового навчального року на коронавірусну хворобу захворіло 24 496 вчителів.

Про це під час брифінгу в понеділок сказав головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

За його словами, наразі хворіє 9 600 вчителів.

«Всього наразі хворіє 5 195 учнів на коронавірусну хворобу, з 1 вересня захворіло майже 12 тисяч учнів. Також наразі хворіє 9 600 вчителів, з 1 вересня захворіло 24 496 вчителів», - сказав Ляшко.

Окрім того, на самоізоляції через контакт із хворим на COVID-19 перебуває 121 тисяча учнів та 7 800 вчителів.

Освіта.ua
30.11.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Taya
50% вчителів перехворіло, скільки померло невідомо. З профдіяльнісю це звісно ніяк не пов’язано... А в остальном, прекрасная маркиза, все хорошо, все хорошо...
Крик душі
У нас минулого тижня похоронили вчителя, який помер від COVID-19. Може досить рахувати і виводити відсотки? Коли ви нарешті зрозумієте, що це - трагедія, ’’математики"? Читати гидко...
Дмитрий
Задача. В період з 1 вересня по 30 листопада цього року в Україні захворіло на коронавірус 609322 особи, серед яких 24496 вчителів. Всього в Україні 441000 вчителів. Кількість громадян Украйни складає 41703300 осіб. Знайдіть відсоток вчителів, які захворіли за зазначений період часу, потім знайдіть відсоток вчителів до загальної кількості громадян України і зробіть висновки ...
Маргарита
Для Дмитрий: А може, ви, такий файний математик, заодно прорахуєте, скільки вчителів захворіли, але їх не направили на ПЛР-тест, ну, так, щоб не портити статистику мерам. А ще порахуйте, скільки педагогів, які вже перехворіли ковідом, зараз вигрібають різні ускладнення. У нас є педагоги, які вже по третьому разу хворіють пневмонія ми. Їх ви теж у свою статистику внесли? Висновки вже зробили?
Коментувати
Вчителька
Повністю згодна з Ольгою. Учням,щоб були здоровими, навіть ДПА відмінили . Можна і про вчителів трошки подумать
Вчитель
Статистика, і ніяких кроків на захист вчителя! Спостерігають скільки вчителів виживе. Жах!
Маргарита
Для Вчитель: Ну, так, адже писав там хтось з міністерства фінансів, що 30000 вчителів зайвих. Мабуть, чекають, щоб за весь період пандемії ці 30000 якось автоматично зникли, тому нічого й не роблять для захисту педагогів.
fronmMLG
Коли ФОПам заборонили працювати у вихідні,вони вийшли пікетувати під адміністрації,а вчителі мовчать-значить,їх все влаштовує.Мене інколи нудить від фрази,яку я чую від деяких колег,"ми ж учителі,ми повинні працювати,і т.д.".Кому потрібна наша жертовність,хто нам скаже за це "дякую"?Об нас ноги витирають,бо ми це дозволяємо!
Коментувати
Ольга
ВЧИТЕЛІ - ТАКОЖ ЛЮДИ !!! Шановні колеги ! В зв’язку з тим, що багато вчителів хворіють на легеневі хвороби, просимо підтримати нашу пропозицію і звернутись до МОН з проханням спростити атестацію педпрацівників в 2020-2021 н.р. : на І, ІІ категорію і тарифні розряди атестувати автоматично ; на вищу категорію і звання “старший учитель” атестувати за поданням директора школи на звання “учитель-методист” - атестувати без подання методичної розробки.
Ярова Нина
Для Ольга: Я підтримую!!!!
Елена
Для Ольга: раскатала губу, у нас в школе нашлись такие хитрожопые, которые подали заяву на внеочередную аттестацию, зная, что открытых уроков не будет, да и вообще год - суматоха одна. Хрен им.
Лариса
Відверто кажучи, це вже трохи занадто... Давайте попросимо так робити і в наступні роки, щоб вже було справедливо))) Навіщо себе обмежувати? Як кажуть ’’’гуляти - так гуляти!"
Коментувати