В очільника МОН з'явиться ще два заступники

У Міністерстві освіти і науки ухвалено рішення про збільшення кількості заступників міністра

В очільника МОН з'явиться ще два заступники

У Міністерстві освіти і науки ухвалено рішення про збільшення кількості заступників міністра. Зокрема, у структуру апарату МОН додано посади ще двох заступників міністра — відтепер їх буде 8.

Відповідний наказ про зміни структури апарату МОН, що був підписаний Сергієм Шкарлетом 18 листопада, оприлюднений народною депутаткою від фракції «Голос» Інною Совсун.

Відповідно до оновленої структури апарату Міністерства освіти і науки, відтепер керівництво відомства складатиметься з міністра, першого заступника міністра, 7-х заступників міністра та державного секретаря.

Як відомо, у Міністерстві освіти наразі триває впровадження нової структури відомства, що передбачає зменшення кількості директоратів з 6 до 4 та скорочення кількості їх працівників з 96 до 50.

Освіта.ua
24.11.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Василь Данько
Ото таке заплановане скорочення в дії....
Якось так
Смішні ви, ну чесно. Зараз будь-який міністр (чи т.в.о.) може ввести до структури міністерства хоч 20 посад заступників міністра, хоч - 50. Ну ніхто ж не застрахований від самодурства. Однак рішення про призначення заступників міністра приймає НЕ міністр, а Кабінет Міністрів України. Колегіально. І якщо Уряд вважатиме призначення енного заступника надмірним, то він за нього ніколи не проголосує. Тому шпильки потрібно адресувати не Шкарлету (який, між іншим, не є членом Уряду і не має права голосу), а членам Уряду, якщо вони призначать "зайвих" заступників. Понад те, пані Совсун і ко якось пропустили (хоча перед цим волали), що цим же наказом в структурі МОН злито, як мінімум два директорати (в кінці другого фото вже є об’єднаний директорат дошкільної, шкільної... освіти). А може просто кинулись на більш червоне рядно і пропустили головніше?
для Совсун
Совсун, коли ти вже заспокоєшся. Вже усім зрозуміло чого ви соросятка стрибаєте. Смішно читати ваші коментарі. Як це Ганя Новосад мовчить. Більше шкоди як ви зі своїм міністром вже зробити не можна.
Вчитель
Який жлоб, міг зробити три заступники. Більше сімей були б забезпечені в Києві, а так тільки дві сім*ї. Не з свого ж бюджету платить
Viktoriia Gurova
Серйозно- 8 заступників!!!! Ну це просто феноменально, може ще скажуть де в Європі є стільки заступників у мінімтра освіти???? Чи це посилання діє тільки про дебільну систему 12 річно-Ї освіти Щ 5 років? Ганьба !!!!