Київ відмовиться від паперових шкільних журналів

Електронний журнал з вересня стане єдиним стандартом для всіх столичних шкіл

Київ відмовиться від паперових шкільних журналів

Наступного навчального року столичні школи повністю перейдуть на роботу в «Електронному класному журналі», а паперові версії документа більше не знадобляться.

Про це повідомив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

За його словами, у період дистанційного навчання електронні журнали та щоденники використовували 64% закладів загальної середньої освіти міста. Проте, окрім ведення «електронного журналу», вчителі були зобов’язані вести й паперовий варіант журналу.

Він також повідомив, що з 1 вересня 2020 року майже всі 1-4 класи міста вже перейшли на роботу в системі «Електронний класний журнал».

«Але для повного переходу всіх класів на такий формат роботи ми маємо забезпечити підключення до інтернету в кожній школі та в кожному кабінеті», – зазначив заступник голови КМДА.

Освіта.ua
11.11.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мария
Я розумію, що Київ - це саме прогрессивне місто України, яке може собі дозволити будь-які забаганки. Але треба тверезо дивитися на проблему не тільки з точки зору Київа. Про які електронні журнали може йти мова, коли на Україні в сільській місцевості є багато шкіл, в яких зовсім немає інтернету? Я вже не говорю про те, що далеко не всі викладачі мають персональні компьютери, на яких ВМІЮТЬ ПРАЦЮВАТИ належним чином! Я також мовчу про відсутність ОБОВ’ЯЗКОВИХ КУРСІВ для вчителів, на яких держава повинна навчати викладачів в повній мірі користуватися компьютером для викладання інтертехнологічних уроків. Якщо держава зможе виправити всі описані недоліки, то може не тільки в Київі, а і на всій територіі України буде панувати 21 століття. Саме ТАКИЙ ПІДХІД до цієї проблеми може дозволити собі ТІЛЬКИ БАГАТА КРАЇНА. В іншому випадку, тобто на сьогодняшній день, ми можемо тільки мріяти про покращення та облегчення праці вчителів!
Ольга
Для Мария: поки будете жити НА Україні — доти і матимете все це. А Кихв молодець—
Ольгино(потому что почему бы и нет)
Для Ольга: Кихв? А может Куев? Любому имбецилу понятно, куда эта дорожка ведет. В РФ, например, уже есть "государство в государстве" - Москва. Там "жирно", "дорагабагата", а все остальные последний хyй без соли доедают. Вот к такому мы и идем. И да, перед тем как задвигать про "в/н"а человеку, стоит задуматься, о том, а не приближаешь ли ты своими мыслями эту самую "рашку" тут.
фффффф
Пуканчики подгорели с "на" . Ору
Коментувати