Опубліковано завдання тесту ЗНО для вчителів

Тестовий зошит незалежного тестування знань та вмінь учителів, проведеного протягом 2019-2020 років

Опубліковано завдання тесту ЗНО для вчителів

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив тестовий зошит незалежного тестування фахових знань та вмінь учителів початкових класів, що проводилося протягом 2019–2020 років.

Тестування відбувалось у рамках пілотного проєкту сертифікації педагогічних працівників, одним з етапів якого є складання незалежного тесту учасниками сертифікації.

Протягом цього періоду майже дві тисячі вчителів початкових класів склали тест незалежного тестування фахових знань та вмінь, що містив 100 тестових завдань з вибором однієї правильної відповіді. Максимальна кількість балів, яку можна було отримати, правильно виконавши всі завдання тесту, становила 100. Поріг “склав/не склав” для учасників тесту становив 50 балів у 2019 році та 60 балів у 2020 році.

До тесту були включені завдання щодо планування й організації освітнього процесу, забезпечення та підтримки навчання, виховання й розвитку учнів.

Також великий блок тесту складали завдання, що стосуються теоретичних знань з різних освітніх галузей, визначених Державним стандартом початкової освіти. Крім того, до тесту включені завдання щодо педагогіки партнерства, роботи з батьками та педагогічної діагностики.

ЗАВАНТАЖИТИ ТЕСТОВИЙ ЗОШИТ

Освіта.ua
06.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів