Мінфін обіцяє подумати над COVID-доплатами для освітян

У Міністерстві фінансів заплановане проведення наради щодо перерозподілу коштів COVID-фонду

Мінфін обіцяє подумати над COVID-доплатами для освітян

У Міністерстві фінансів заплановане проведення наради з представниками МОН, МОЗ та МВС щодо перерозподілу коштів Фонду боротьби з  COVID-19 на доплати до заробітної плати окремим категоріям працівників, зокрема, працівникам закладів освіти.

Про це йдеться у листі Міністерства фінансів у відповідь на звернення Профспілки працівників освіти і науки стосовно необхідності забезпечення захисту освітян, які забезпечують освітній процес в умовах карантину.

У Мінфіні також наголошують, що питання пріоритетності визначення напрямів використання коштів, передбачених у державному бюджеті, має насамперед вирішуватися Міністерством освіти і науки як головним розпорядником бюджетних коштів.

Окрім того, Міністерство фінансів поінформувало, що весь обсяг коштів з Фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19 відповідно до прийнятих рішень уряду розподілено між головними розпорядниками коштів.

Станом на 24 вересня 2020 року з Фонду витрачено 25,0 млрд гривень, що дорівнює 38% від загальної суми.

«Водночас на виконання доручення прем’єр-міністра України Д. Шмигаля від 23.09.2020 №39787/0/1-20 та відповідно до листа Міністерства фінансів України від 25.09.2020 №07060-06-5/29668 28 вересня 2020 року у Міністерстві фінансів України планується проведення наради з Міністерством освіти і науки України, Міністерством охорони здоров’я України та Міністерством внутрішніх справ України щодо перерозподілу коштів Фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, на доплати до заробітної плати (грошового забезпечення) окремим категоріям працівників закладів освіти, охорони здоров’я та поліцейським», - йдеться у листі Міністерства фінансів.

Освіта.ua
06.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Местный
Мыслители...
Лиза
Обещать не значит жениться.
Марина
Треба скоріше не думати,а діяти. Таке уявлення,що вчителі всі безсмертні!
Leila
Ну, звичайно))) Уроки в дітей через день ( тобто в той день, коли половина класу вдома, та половина просто відпочиває, ніяких онлайн уроків діти не мають, роботи у вчителів вдвічі менше, ніхто не надривається, а навпаки)! То з якого дива доплати? Може варто замість цих доплат, невідомо за що, виділити нарешті кошти на пристойну оплату праці УСІХ працівників- педагогів: і позашкільників, і дошкільників, (а то тільки ЗОШ в нас на особливому рахунку)?! Нам соромно перед касирами в супермаркеті, в яких зп вдвічі більша!!! Владо, схаменись!!!!
Дубова Надія
Для Leila: Ні , не правда, усі діти щодня ходять до школи. Класи переповнені, 30 -36 чоловік без масок, соц. дистанцію зробити неможливо. Обов’язків у вчителя стало більше. А доплати немає. Іще одне. Захворів учень - вчитель на самоізоляції. Зарплата - 50%.
Коментувати