У разі агітації у школах ЦВК радить звертатись до поліції

Порушення порядку розміщення політичної реклами є адміністративним правопорушенням

У разі агітації у школах ЦВК радить звертатись до поліції

При виявленні фактів розповсюдження політичної реклами в закладах освіти вчителі або батьки можуть звернутися з відповідним повідомленням до органів Національної поліції.

Про це йдеться у роз'ясненні Центральної виборчої комісії у відповідь на запит Офісу освітнього омбудсмена.

У ЦВК наголошують, що порушення встановленого законом порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях є адміністративним правопорушенням.

«За його вчинення передбачається накладення штрафу від п’яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 85 до 170 грн)», - зазначили у ЦВК.

Стягнення за вчинення цього правопорушення накладається районними, районними у містах, міськими чи міськрайонними судами на підставі протоколу про адміністративне правопорушення, складеного уповноваженими посадовими особами органів внутрішніх справ.

Освіта.ua
05.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Заклад
Сам Порошенко звернувся до СБУ лист підкинули,в це мало віриться,і що?А тут проста людина буде звертатися в міліцію?бо в школах агітують?,та священники в церкві говорять за кого голосувати,два роки тому св’ященник 1 вересня на лінійці казав за Дубневича голосувати:"людина,яка собі і поділиться".Кожна людина має свою голову,хто вже був при владі його напрацювання видно,багато таких і вони вже мали нести відповідальгість і про те президент говорив прийде весна беде саджати!,не пам’ятаю чи казав якої саме весни?В людей є дійсно проблеми і звертаються в міліцію і ходять туди роками як на роботу,одиниці хоч щось роблять.В селі:школа і поштарка-самі головні агітатори.
Ірина
Півтора року тому директор школи керував в селі сіткою Порошенка, роздавав гроші агітаторам. Тепер іде депутатом від "Слуги народу". От вам і нові обличчя.
Світлана
А чи звернеться до поліції директор закладу освіти, який привів кандидата чи сам роздав подарунки?
Не лох
Для Світлана: звернеться,з чисто сердечним зізнанням ще й подарунки віддасть.
Коментувати