У Києві відзначили переможців конкурсу Петра Яцика

Чотирнадцять найкращих знавців української отримають стипендію Президента України

У Києві відзначили переможців конкурсу Петра Яцика

У Національному заповіднику «Софія Київська» привітали переможців і призерів ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. 

Про це йдеться в повідомленні на сайті Міністерства освіти і науки України.

Як зазначають у МОН, усі переможці та призери будуть нагороджені преміями меценатів, дипломами та цінними подарунками. Виконавча дирекція Ліги українських меценатів розішле грошові премії переможцям та призерам у різних куточках України.

Міжнародний конкурс з української мови проходив у чотири етапи: шкільний, районний, обласний, підсумковий. Він об’єднав учнів 3-х – 11-х класів закладів загальної середньої освіти, учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студентів закладів фахової передвищої освіти та студентів закладів вищої освіти. 

У підсумковому етапі цьогорічного конкурсу, що відбувся 29 лютого 2020 року, взяло участь близько 1000 учнів та студентів, – підсумовують організатори.

Найкращі 14 знавців рідного слова упродовж року будуть отримувати стипендію Президента України. Відповідний наказ підписав т. в. о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет. 

Стипендії виплачуватимуться з 1 вересня 2020 року до 1 вересня 2021 року. Розмір таких стипендій становить 1420 гривень на місяць – для учнів закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти; 1770 гривень на місяць – для студентів закладів фахової передвищої освіти; 2600 гривень на місяць – для студентів закладів вищої освіти.

Освіта.ua
01.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів