У рюкзаку школяра має бути щонайменше дві маски

У Центрі громадського здоров’я надали інформацію про те, що має бути в рюкзаку школяра

У рюкзаку школяра має бути щонайменше дві маски

В Україні на гостру респіраторну хворобу COVID-19 вже захворіло 130 951 осіб, серед яких 6,5% дітей віком до 17 років.

За інформацією Центру громадського здоров'я України, діти менш схильні до розвитку важких форм захворювання COVID-19, ніж дорослі, проте ризик інфікування SARS-CoV-2 серед дітей такий, як і в інших вікових категоріях.

У зв'язку з тим, у Центрі громадського здоров'я оприлюднили інформацію для батьків про те, що має бути в рюкзаку школяра для безпечного навчання під час COVID-19.

Зокрема, у рюкзаку школяра має бути щонайменше дві захисні маски, кишеньковий антисептик для шкіри з вмістом спирту не менше 60% (надавати перевагу гелям, не рідинам) та паперові хустинки.

Для масок бажано виділити окрему кишеню і запаковувати усі маски окремо.

Також у Центрі громадського здоров'я радять батькам навчити школяра основним правилам користування захисними масками, шкірним антисептиком, пояснити дитині, що маска – це предмет особистого користування.

«Обмінюватися масками заборонено. Також не можна класти використану маску поряд з чистою. Дітям до 14 років використовувати антисептик не рекомендовано», - зазначили у Центрі громадського здоров'я України.

Освіта.ua
08.09.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Татьяна Мацияка
До речі дуже слушні поради, на кожен день. Особливо про антисептик - один з провокаторів алергій у дітей і дорослих.
Сергей
Нехай спочатку державу забезпечить кожного школяра медичними масками, або батьків дітей - роботою. Та як ні, то хоть в аптеці поставлять ціни на маски 1,5 - 2 грн. Де ж це набратися скільки грошей, щоб скільки масок купувати на одну дитину, а якщо дітей двоє чи троє, а то й більше.
ЧЗ
Не смішіть вже себе. Весілля, іменини, христини на 270 людей можна робити, а до школи ходити ні. Це не карантин, а пародія на карантин. Треба керівників МОЗ і МОН запросити до мітингарів у Чернівцях. І щоб вони пояснили чому по 350 людей у ресторан можна йти, а в школу ні. Повірте, коли закони застосовують по різному. Це не дає мовчати. А може школам треба збирати гроші і так само як ресторани нести куди треба хабарі?
Дебил
А давайте заставим учителей контролировать наличие всего этого у школьника?.