Батьки можуть обирати форми навчання для дітей, - Шмигаль

За словами прем’єр-міністра, батьки можуть самі обирати форми навчання для своїх дітей

Батьки можуть обирати форми навчання для дітей, - Шмигаль

Батьки можуть самі обирати форми навчання для своїх дітей. Про це прем’єр-міністр сказав в ефірі програми «Сніданок з 1+1» у вівторок 1 вересня.

Денис Шмигаль зауважив, що згідно з рішенням Кабінету Міністрів 1 вересня цього року проходить у класичній формі загалом в Україні. Однак у «червоних зонах» навчання відбуватиметься дистанційно.

«Сьогодні в Україні є можливість навчатися як у традиційній формі, так і дистанційній, екстернатній або домашній. Батьки можуть обирати будь-яку з цих форм навчання», — зазначив прем’єр-міністр.

Він також додав, що продовжуватимуть транслюватися телевізійні уроки, щоб діти у сільській місцевості могли здобувати знання і пройти навчання дистанційно.

Окремо прем’єр-міністр підкреслив, що з державного бюджету регіонам виділяється освітня субвенція, з якої місцеві органи влади можуть здійснювати закупівлю засобів індивідуального захисту, антисептиків тощо.

«Якщо таких коштів не вистачатиме, Кабмін готовий виділити їх додатково або зробити перерозподіл за заявою відповідних власників таких навчальних закладів. Власниками закладів є місцеві органи самоврядування і вони мали забезпечити їх усім необхідним. Ми це контролюємо. Відповідні комісії виїжджали в школи протягом двох попередніх тижнів і контролюватимуть ситуацію надалі», — сказав Денис Шмигаль.

Освіта.ua
01.09.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
родитель
Поддерживаю! Правильное решение!
Оксана
Це перекладається: якщо я хочу дистанційну чи екстернатну форму навчання для дитини - можна, а якщо хочу очну - карантин
Мама
Слава тобі, Господе ! Батьки відповідають за життя своїх дітей, ось тепер хай і обирають.
Виктория
Подскажите,пожалуйста,как в обычной школе небольшого города,можно выбрать дистанционную форму обучения???
Коментувати