В Україні з’явиться 7 тисяч нових місць у школах

Загалом до кінця 2020 року в різних областях України заплановано відкрити близько 100 шкіл

В Україні з’явиться 7 тисяч нових місць у школах

Завдяки Програмі «Велике будівництво» в Україні з’явиться 7 тисяч нових місць у школах, а 27 тисяч школярів матимуть можливість навчатися у покращених умовах.

Про це підчас селекторної наради з головами обласних державних адміністрацій щодо реалізації програми Президента «Велике будівництво» сказав міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

«Новий навчальний рік стартує менше ніж за два тижні. Більшість наших співгромадян турбує питання — як саме він розпочнеться, як відбуватиметься його організація з урахуванням обмежень «червоних», «помаранчевих» та «жовтих» зон. Міністерство освіти і науки курує цей процес і ми очікуємо злагодженого початку навчального року та максимальний рівень комунікації для батьків та педагогічних колективів. На жаль, країна входить в турбулентний режим цієї осені. Проте наша мета є незмінною: до вересня заплановані школи мають бути готові, а школярі мають сісти за парти в оновлених, максимально комфортних для навчання класах. Тому прошу очільників областей особисто проінспектувати всі школи до нового навчального року», — зазначив Чернишов.

Міністр також повідомив, що загалом до кінця року заплановано відкрити близько 100 шкіл, які відбудовують, ремонтують або реконструюють в рамках програми «Велике будівництво».

«Ви маєте все зробити швидко, але головне — якісно. І ще раз наголошую:  об’єкт вважатиметься повністю готовим тільки після остаточного завершення будівельних робіт, підготовки всієї необхідної документації для введення в експлуатацію та верифікації з Мінрегіоном», — сказав Чернишов, звертаючись до голів обласних державних адміністрацій.

Освіта.ua
20.08.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лол
У нас на районе 4 школы в радиусе 2-3км : 1-1200 учеников, 2-750 учеников , 3- около 200 (полупустая), 4я-только начальная школа (типичное здание школы на 1к+ учеников).В селах школы по 50-70 детей,годовая убыль населения Украины 120-150к человек для кого новые школы не понятно.
О да!
Для Лол: Так СЛУГИ под новыми школами подразумевают отремонтированные старые. Никто ничего нового не строит. Покрасят старую и откроют, как новую. А то и вовсе отремонтированную год назад посчитают, как это было в Николаеве.
Сергей Лимонов
Програма " Велике Будівництво" від ЗЕ- насправді виявиться "Великим Пшиком "!
Львів
Для Сергей Лимонов:в нас не бачу,щоб школи будувалися,але на рахунок"Велике Будівництво",дорогу ремонтують,почали за Порошенка,недоробили,гроші зникли,намалювали посередині риски і все,а зараз за Зеленського- все доробляють.
Коментувати