МОЗ дозволить вчителям проводити уроки без маски

Мінохорониздоров'я змінить норму своїх рекомендацій щодо обов'язкового носіння маски вчителями

МОЗ дозволить вчителям проводити уроки без маски

Міністерство охорони здоров'я змінить норму своїх рекомендацій щодо обов'язкового носіння маски вчителями під час проведення уроку і дозволить спілкуватись з учнями під час уроку без масок.

Про це, під час виступу на Серпневій конференції «Освіта в умовах пандемії: як організувати навчальний рік 2020-2021», сказав головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

За його словами, відповідне рішення МОЗ буде ухвалено за результатами дискусій з освітянами.

«Стосовно сьогоднішніх рекомендацій вчителі мають знаходитись у масках впродовж усього уроку, але в ході дискусій, які сьогодні ми провели з освітянами, ми змінимо норму і вчителям буде дозволено викладати без маски», - сказав Ляшко.

Разом з тим, він повідомив, що у «помаранчевій» карантинній зоні вчителям буде надано рекомендації використовувати захисний щиток.

«У «помаранчевій» зоні ми дамо рекомендацію вчителям одягати захисний щиток, який дозволяє передавати емоції», - наголосив головний санітарний лікар.

Освіта.ua
18.08.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ДепартаментДюсолей
Cаме час педагогам, задля забезпечення своєї безпеки, оголосити з 1 вересня - СТРАЙК!
Kek
За сутки 1976 заразившихся , 28 человек отправились в страну вечной педрады. Эх, щас бы школы открыть....
1
Для Kek: побежали по радуге в страну переатестации.
Коментувати
Lenka Dolenko
А як це обґрунтовано? В набитих класах без соціальної дистанції вірус не передаватиметься? Теоретично, як захворілі педпрацівники на свою зарплатню зможуть собі дозволити лікування, в тому числі від довгострокових наслідків вірусу? Я розумію проблеми і батьків, і викладачів практичних предметів, але хіба здоров’я і життя не дорожчі?
Олекса Позняк
Всех возмущает маска . Никого не возмущает что в классах по 35 учеников безмасочных. И если вы заразились и умерли вашим детям не дадут страховку и льгот. Вас имеют за быдло а вы спорите вы быдло в маске или без маски
Местный
Пфффф.... вот это подачка... Теперь славить политику партии и заниматься утренними гимнопениями можно будет без маски - ураааа, слава партии.
Andrew Brown
Для Местный: Я так розумію, що "утренние гимнопения" скасовані. Чи все-таки маразм переміг і я помиляюся?
Местный
Для Andrew Brown: не видел, чтобы отменяли. Более того, в некоторых городах зарегистрированы законопроекты по гимнопению.
Коментувати
ДепартаментДюсолей
Це, що тепер вчителі мають ДЯКУВАТИ за те, що МОЗ дозволили вчителям проводити уроки без маски? А може би краще МОЗ попіклувалися про безпеку самих педагогів? Країна ідіотів!!!!
Каріна
ЯК НАБРИДЛО ВЖЕ ЦЕ БЛА-БЛА-БЛА.Рекомендують, рекомендують, а толку?! У Вінниці відкривають 10 класи по 39-42 дитини! ЦЕ НОРМАЛЬНО!!! А ви кажете - маски, тести... У школі було 45 заяв від учнів до 10 класу, і не відкрили два класи. Немає фінансування!!! На піар є, а на забезпечення нормальних умов навчання НІ!!! Зате на маски міська влада виділила мільйони!!!! Оце правда життя. Так хочеться посадити очільницю департаменту у класі, де 42 дорослі людини + учитель, площею 52кв.м + сонячна сторона!!!! Цікаво скільки часу вона витримає?!
експерт
Маски шоу відміняються? Чекаємо на щитки шоу. Головне, щоб цирк продовжувався!
Олекса Позняк
Дистанционка или смерть учителей и детей
Ирина Сытник
На уроке музыки пускай попробует спеть в маске и покажет вокально-хоровую работу.
Вчитель намбе ван
Спасибо мужик, а то мы в маршрутках ездим без масок, в магазинах ходим без масок (только когда платим на кассе, то одеваем маску), и ты нам разрешишь не одевать маску в некоторые моменты нашей работы. Да ты просто гений мужик. Мы за тебя будем голосовать, когда ты куда-то пойдешь как депутат)
Tetiana
Так розумію вчителі зараз мають впасти на коліна і цілувати ноги Ляшкові зі словами "дякуємо царю-батюшка!" Щиток уже якось переживемо, тільки цікаво скільки він коштує і хто його має купувати? Бо школи вже маски замовили по 2 на день для кожного вчителя. Коли ж нарешті у нас перш ніж видати на гора рекомендації, будуть думати? А головне рекомендуватимуть дійсно необхідні заходи, а не імітацію корисної діяльності. може дасть Бог розуму ще переглянути і решту шизофренії, що вони в рекомендаціях наліпили.
1
Красный нос и шапку с бубенчиками скоро надевать?.
OLGA
Для 1: А вы их снимали? Уже лет 15 идет установка для учителя: "На уроке учащимся должно быть весело и интересно!" Как в цирке. А клоуны кто?
1
Для OLGA: Печально.
Коментувати