МОН рекомендує підвищувати кваліфікацію вчителів дистанційно

Закладам ППО рекомендовано проводити підвищення кваліфікації освітян дистанційно

МОН рекомендує підвищувати кваліфікацію вчителів дистанційно

Міністерство освіти і науки рекомендує закладам післядипломної педагогічної освіти при проведенні підвищення кваліфікації педагогічних працівників продовжити проведення занять з навчання вчителів та інших працівників, запланованих для очної форми навчання, з використанням дистанційних технологій.

Про це йдеться у відповіді Міністерства освіти і науки на звернення Профспілки працівників освіти і науки.

У Міносвіти зазначають, що типовими програмами підвищення кваліфікації педагогічних працівників передбачено проведення занять за очною та/або очно-дистанційною формами.

«З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19) рекомендуємо в умовах послаблення карантинних обмежень продовжити проведення занять (семінарів, тренінгів та ін.), запланованих для очної форми навчання, з використанням дистанційних технологій», - наголосили у Міністерстві освіти і науки.

Освіта.ua
06.08.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
Чи будуть зараховані курси з використання ІКТ вчителю труд. навч.?У сертифікаті не вказано ,що курси з трудового навчання чи технологій,ці курси були для вчителів різних спеціальностей.Я атестую я як вчитель математики.
Тетяна
Добрий день! Скажіть, будь ласка, а курси раз на п’ять років обов’язково, чи можна вебінари, семінари, щоб набрати години. Дякую.
Chevalier
Для Тетяна: По 30 годин потрібно набирати щороку. Вибір установи, яка надає такі послуги, за Вами, але за двох умов: 1) ця установа має відповідну ліцензію; 2) педагогічна рада Вашого навчального закладу "благословила" таку форму підвищення кваліфікації. Можливо, є ще деякі нюанси.
Тетяна
Щиро дякую. Годин у мене предостатньо. Але переживаю, тому що саме курсів, як раніше вимагали, у мене немає. А цього року буду атестуватися.
Коментувати
Іван
Для правди. А що,ті,хто в свій час тебе вчили виходть не якісну освіту давали, адже не було ІТ
Правда
Для Іван: да, не качественную, чего скрывать! В педвузах до сих пор такая ситуация! Тупо сидят и переписывают википедию студенты.
Коментувати
ДепартаментДюсолей
ІППО? Ви серьйозно? На цих курсах важливо тільки те, щоб вчасно здати кошти за ці курси! Решта все фікція. Написали курсову роботу і на цьому вся робота. Нічого нового на тих курсах не вчать. Таке враження, що ти сам ще їх можеш навчити новим технологіям, а не вони тебе!
Оксана
Була на курсах у Волинському ІППО. Курси проходили дистанційно. Викладачі у переважній більшості - фахівці. Особливі слова подяки методистом початкових класів і лекторці Тетяні Йосипівні. Усе доступно, з презентаціями, з цікавою, потрібною і науково-методичною інформацією. Я отримала відповіді на усі запитання фахово. Це направду компетентні особи. Особливі слова подяки адміністрації закладу. Із задоволенням ще раз пройду курси у Волинському ІППО.
гость
здали 200 гривень куратору. ни"рена не учили бо преподы сами ни"рена не знают!!!
нелли
Вже не один раз проходила курси підвищення кваліфікації на базі Білоцерківського ІНПО - дистанційно !!! Дуже зручно, не потрібно нікуди їхати.Викладачі - професіонали своєї справи. На 1 етапі (він тривав 1 тиждень) - кожного дня були вебінари, онлайн - конференції, тренінги. Усі завдання а також курсова надсилались в електронному вигляді(не друкували !!!).
Правда
50% учителей не владеют ИКТ на достаточном уровне. Проходила дистанционно курсы в июне. Была в ужасе от уровня одногруппников!
нелли
Для Правда: володіти чи не володіти ІКТ навіть на достатньому рівні - залежить від бажання самих вчителів.В соцмережах - сидять практично всі....А як до "володіння" - нічого не вміють.
Вчитель і репетитор
Для нелли: Не варто змішувати зерно з половою: одна справа соцмережі і зовсім інша - онлайн-тестування, наприклад, хмарні технології. Навіть той же гугл-диск потребує певних вмінь. А якщо людина без того обходилась, то тих вмінь і нема. А щоб навчати якісно дітей, ІКТ не завжди обовязково. Достатньо бажання вчителя і учня.
1
Для Вчитель і репетитор: Смысл в том, что обучившись пользоваться соцсетями, человек может обучится пользоваться и облачными технологиями. При желании, конечно.
Коментувати
Іван
Так вони абcолютно не вміють самі цього робити!!!! Там кадри,які неспроможні працювати в школах і втекли вчити вчителів в інститути. Чи ви цього не знаєте?
1
Для Іван: До сих пор помню как записался на курсы, а пар конкретно моей тематики за 2 недели было аж одна. Я так и не понял зачем ездил. Возможно для того, что бы здать 200 гривен на подарок куратору.
гість
У Закарпатті головне на курсах зідрати з вчителів від 300 до 500 грн.
Іван
курси 1 раз на 5 років. економно для держави і учні не страдають від відсутності вчителя під час навчального процесу. упорядкувати непотрібну інформацію яку дають на курсах,щоб не затуркувати Вчителя.І підніміть голови,подивіться що робиться з екологією,як ваша електроніка впливає на все живе. люди погано себе почувають,як еле-ка змінює магнітне поле Землі.Наслідки себе не заставлять чекати,але буде вже піздно.Ми таке проходии,коли будували греблі на річках, перекривали балки,розорювали схили і говорили,що ви не сучасні,що заперечуєте.Подивися,що робиться з малечею,юнаками,які вони немечні від природи.Щоб якость вирівнитись,вони вживають енер. напої, вони не знють, яке цілюче натуральне молоко,природна вода.а те,що вчитель не володіє ІТ----забезпеч його, тому що на свою зп він не забезпечить себе орг.тех.,.
Коментувати