Новий навчальний рік: переліки рекомендованої літератури

Переліки навчальної літератури, що рекомендована для використання у 2020/21 навчальному році

Новий навчальний рік: переліки рекомендованої літератури

Міністерством освіти і науки надані переліки навчальної літератури, що рекомендована відомством для використання в школах у 2020/2021 навчальному році.

Відповідний лист підписаний заступником міністра освіти і науки Любомирою Мандзій.

Зокрема, відомством надані переліки рекомендованої літератури для учнів початкових  та 5-11 класів, учнів з навчанням мовами національних меншин, а також перелік навчальної літератури для закладів дошкільної освіти та дітей з особливими освітніми потребами.

Переліки можуть бути доповнені новими назвами навчально-методичних посібників за результатами розгляду відповідних предметних комісій Науково-методичної ради з питань освіти.

Окрім цього, у Міністерстві освіти нагадали, що комісією Науково-методичної ради схвалено до використання в школах методичний посібник «Організація дистанційного навчання в школі. Мeтодичні рекомендації».

Література. Початкові класи

Література. 5-11 класи

Література. Мови національних меншин

Література. Заклади дошкільної освіти

Література. Діти з особливими потребами

Освіта.ua
27.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена Сугоняк
Не можу зрозуміти, чому вже який рік поспіль подібний список викладається без можливості завантажити його у вигляді Excel-файлу та використовувати вчителю в роботі за потреби... А ще й не завжди й усюди доступний інтернет. Про його відсутність на робочому місці вчителя я вже взагалі мовчу. Викладіть ці списки з можливістю завантаження!
Ольга
Для Олена Сугоняк: Зробіть скріншот екрану із відкритих сторінок кожного посилання та вставте зображення у "вордовську" сторінку, потім роздрукуйте та працюйте)
Коментувати