Ми шукали потужного міністра освіти, - Бабак

Голова профільного комітету ВР зазначає, що міністром освіти має стати фахівець з середньої освіти

Ми шукали потужного міністра освіти, - Бабак

Голова парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак зазначає, що міністром освіти має стати фахівець, який спеціалізується на середній освіті.

Про це він сказав у коментарі Радіо свобода.

«У нас найбільш важливою сферою, яка до того ж найбільш постраждала від карантину, є середня освіта. Тому я природньо вважав, що заступник з середньої освіти був би зараз на посаді виконуючого обов'язки міністра кращим. Тому що з вищою освітою все більш менш зрозуміло, там є академічна свобода в університетах і в принципі ми законодавчо там все достатньо добре відрегулювали», - сказав Сергій Бабак.

За його словами в Міністерстві освіти був дуже потужний заступник міністра, який відповідав за сферу вищої освіти.

«Ми шукали потужного міністра, який би розумівся у всіх сферах освіти. Але ми чітко розуміємо, що в нас йде реформа освіти, яка розпочалася до нас і нам потрібно її продовжувати», - наголосив голова парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій.

Він також повідомив, що пропонував залишити Любомиру Мандзій на посаді міністра.

«Просто затвердити її. Людина, будучи т.в.о., показала свій фаховий рівень і дуже непоганий насправді. І якщо на її каденцію як т.в.о. припав карантин і ми з цим впорались... Гарно чи не дуже гарно? Тут можна шукати завжди помилки, але впорались. Я вважаю, що впорались. Тому я думаю, що людина могла б займати посаду міністра», – розповів Бабак.

Освіта.ua
02.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
unforgiven 2
Якщо не буде продовжувати "реФФорми" Гриневич і Новосад, то залишиться людиною в обличчях учителів, якщо, звісно, буде їх поважати. Бо попередні "міністерки" вчителів людьми, взагалі, не вважали. При них вчителі були рабами освітніх чиновників, а не працювали на учнів. Цікаво, як і на кого будуть працювати учителі, при теперішньому в. о. міністра освіти і науки України?
Варченко Сергій
Коли Президент пропонує, уряд підтримує, а голова парламентського комітету із цієї партії проти— це антизаконно , неконституційно . Бабак повинен йти у відставку... А шкарлета призначили правильно. Влада не повинна розриватись, а бути тяглою. Що дивує- те, як деякі представники Нану репетують проти міністра??! Як була неграмотна Новосад мовчали, як стадний відкрито закликав до руйнації Академій, як в рот води набрали... А тепер проти, бо соросята прокормили ? Невже академік Яцків такий примітив? Чи ті ж фізики з Локтєвим?? Прийшла людина, науковець , ректор, хоче їм допомогти, а вони наче з цепу зірвалися? !! За копійку грантів подавляться? Чи не так??
Максим М.
Для Варченко Сергій: Академіки- жебраки отримали ворога: плагіат!! Їх ворог- система державної бідності, яку треба бороти, йти в політику... Бояться і лінуються... Їм каверзно- підлі грантожерів пі дурніли тупо просту тему: плагіат!!! Фінансують соросята. Ті і вхопилися, як рак в дохлятину... Бо від безділа отупіли і облінилися.
Коментувати
Віктор
Посади президента, прем’єра, міністра, замміністра, народного депутата не є адміністративними посадами, а є суто полатичними посадами, на які не поширюється ні трудове законодааство, ні закон про державну слкжбу. Тобто, люди, які займають ці посади, є ПОЛІТИКАМИ.. Виникає питання: як це можна призначити у незаконний спосіб будь- яку яку людину виконувати обов’язки політика? При цьому варто наголосити, що законодавством не передбачено можливість призначення на зазначені посади виконувачі обов’язків. Законодавство не дозволсє владі це робити. Конституція ж каже, що влада може робити лише те, щр їй дозволено законами. Отже, призначення виконувача обов’язків Міністра освіти і науки має ознаки порушення вимог Конституції України.
Юрист
Для Віктор: не порушення - продажна Гриневич чи бездарна Новосад, очманілий Стадний? Якби тільки із гнізда Сороса??
Для юрист
В точку. Дякую!
Коментувати
Батько абітурієнта
Подивився на Ютубі передачу: «Все краще - дітям сєпарів. Українські діти - в прольоті: Дроздов позиція», з приводу того, що діти сєпарів тепер будуть вступати до українських університетів без ЗНО. Хто не бачив - погугліть! Все правильно Дроздов каже, що українські діти – це діти низької якості, а діти сєпарів – це нова еліта.
Лещенко Руслан
Вчителям за турботами, бідністю ніколи заглиблюватись в освітню політику , дискусії щодо політики... Та факт залишається фактом- після 2014 року , наших протестів проти банди регіоналів, до влади в овечих шкурах прийшли ще гірші-- соросята. Демократичні, з рюкзачками, чесні і європейські... Насправді- антиукраїнські сили, їх мета - демонтаж освіти і науки, виховання покірних роботяг, витіснення сильніших за кордон... Нуш- примітивізація школи, лобіст Гриневіч, Хобзей, Манзій... Звернення вищої школи- Стадний, Шаров,Совсун, квіт, Байбак... Їх зрозуміли нарешті- хочуть поперти з Мону, та вони окрисились і верещать на всю країну. Ми їм не потрібні. Соросу треба вся держава, а ці гниди його посіпаки....
Для Лещенко Руслан
Для Лещенко Руслан: Підтримуємо на всі 100%.
Черкаси
Трагедія!!!
Дядя Сем
Дякую за точний діагноз!
Коментувати
Разторгуєва Н.
Бабак примітивний папенький синочок, без досвіду , знань, з надутими щоками. Якийсь бовдур пустив качку президенту, що він ніби професіонал... А виявився дешевим соросятком під п’ятою у Єгорки Стадного. Примітивний півник з надутими щоками...
Черний
Для Разторгуєва Н.: фанфарон пустий цей бабак
Коментувати
Мама і учителька
Це Мандзій впоралась із дистанційним навчанням?! Це учні, вчителі і батьки спільними зусиллями, часом титанічними, сізіфовими, змогли опанувати навчальний матеріал та завершити навчальний рік. Від МОН, очолюваного пані Мандзій, крім тупих рекомендацій, які постійно суперечили одна одній, ми нічого не отримали.
Українка
Для Мама і учителька: так, ми, вчителі, вчилися самі, або нам допомагали колеги. А зверху весь час пізніше, як опомнилися почали слати вимоги про плани, звіти, скриншоти тощо. Тобто, до висмоктуючої щоденно, розмитої майже безперервної роботи, нам "допомогли", навісивши купу звітів.
Коментувати
Слава
Все йде за московськими лекалами початку 2000-х. Скоро нас всіх уймуть василі, й заживемо років так на 20 без змін панів на посадах.
ха
Ну ви точно знайшли потужного міністра. Не смішіть народ. І буде дуже добре. Треба було Табачника вернути. Вже чим Табачник гірший від цього.
Василь
"А судьи кто?" Бабак, Совсун, Новосад?. Люди які ніколи не працювали в закладах освіти і з сумнівною моральною репутацією. Це голова комітету говорить що міністр потрібний який спеціалізується на середніц освіті, а всі решта ланки освіти що? Чи потрібний міністр який тупо буде робити що йому скаже Стадний, Коржевський, Шаров і т. п. Ну призначили Шкарлета, нехай попрацює, покаже на що він здатний. Час покаже.
за державу
Для Василь: А це він як буде пояснювати? http://false-science.ucoz.ua/news/tak_ce_znovu_ja_vash_shkarlet_zabezpechuju_vas_bezpekoju/2020-06-07-88
за державу
Для Василь: Для Василь: А це він як буде пояснювати? І ви також? http://false-science.ucoz.ua/news/tak_ce_znovu_ja_vash_shkarlet_zabezpechuju_vas_bezpekoju/2020-06-07-88
Для За державу
А він не буде нічого нікому пояснювати і я також. Уйміться вже.
Коментувати
Оракул
Так все ж таки ви розглядаєте МОН лише як міністерство середньої освіти? Тоді змінюйте його формат. Якщо літера Н залишається, то потрібен (бна) той (та), хто в змозі все це охопити. Тому фахівець середньої освіти не підходить.
Іван
Скажете гоп,як перескочите! Завжди,коли когось вихваляють заздалегідь-закінчує з ганьбою! Час покаже.Але сприйняття спільнотою поки що дуже вже негативне))))

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!