УЦОЯО: через ЗНО випускники підтвердять факт здобуття освіти

Кожен учасник тестування зможе підтвердити факт здобуття загальної середньої освіти

УЦОЯО: через ЗНО випускники підтвердять факт здобуття освіти

Через проходження зовнішнього незалежного оцінювання кожен учасник тестування зможе підтвердити факт здобуття повної загальної середньої освіти.

На цьому під час брифінгу, що відбувся у Кабінеті Міністрів, наголосив в.о. директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко.

За його словами, зовнішнє незалежне оцінювання є дієвим підґрунтям для визначення результатів державної підсумкової атестації.

«Варто зазначити, що всеохопне тестування допомогло впровадити реформу рівного доступу до закладів вищої освіти. Коли саме завдячуючи неупередженому і об'єктивному оцінюванню результатів навчання кожного учасника тестування, кожен з них не просто отримає свідоцтво про повну загальну середню освіту, а в першу чергу підтвердить факт здобуття повної загальної середньої освіти», - наголосив Бойко.

Також він підкреслив, що за допомогою ЗНО його учасники в чесній і конкурентній боротьбі здобудуть право на навчання в омріяному виші.

Освіта.ua
12.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Надежда
Пускай сначала все министры здадут зно с украинской мовы и литературы. .
Мама выпускника
Почему у нас в образовании одни в.о.? Это в.о.ры? Что Мандзий? Что Бойко? Нормальные люди не идут на эти должности, не хотят заниматься геноцидом детей, а эти сволочи никак не поймут, что главное для страны - здоровье граждан. Никому не нужная ГИА в таких условиях никому ничего не доказывает. Факт здобуття освиты - это 11 лет, которые дети учились, это отметки в журналах, которые дети получили. И никакой тест (тем более в таких условиях) не оценит знания ребенка лучше, чем учитель за 11 лет. Надо, чтобы прокуратура и НАБУ занялись персонами Бойко и Мандзий. Почему они с такой бараньей упертостью вцепились в это ДПА
Ірина
Для Мама выпускника: ви пишете так, бо не готові до зно.А оцінки в журналі можна купити. І це ми всі розуміємо. Не буде цього! Наші діти готувалися, і зно відбудеться!
Інна
ЗНО теж можна купити! Так що непотрібно розказувати, хто чесний, а хто ні!
Коментувати
Діна
Невже 3 предмети -це підтвердження факту здобуття середньої освіти? ДПА в умовах карантину - це підтвердження факту корупції і чиновниками МОНУ, і чиновниками Українського центру оцінювання. Це шакали від освіти, які готові заразити на ДПА десятки тисяч молодих людей, плюючи на Закон про загальну середню освіту ( навчальний рік має закінчитися до 1 липня) і на Конституцію ( при Надзвичайній ституаціїї ДПА не проводять). Що ними керує? Здорового глузду тут немає.
Інна
Для Діна: Заразити і отримати свої хабарі. ЗНО ж чесно проводиться!
Коментувати
Олена
Для чого цього року проходити ЗНО студентам другий курсів? якщо вони планують дальше продовжувати навчання у коледжі
Инна
Для Олена: пiдтримую , здоров’я наших дiтей важлавiше !!!!
Инна
пiдтримую , здоров’я наших дiтей важливiше !!!!
Коментувати
Даніїл
УЦОЯО, ми вас щиро вітаємо. Але, знайте, Постійна комісія з питань ТЕБ та НС стоїть вище від вас і ви повинні виконувати її накази, бо це входить у повноваження цієї комісії. Рішення про звільнення від ДПА для здобувачів повної загальної середньої освіти прийняте 3 червня, ДОН КМДА виконав цей наказ. По школам запустився вже цей процес.
Дмитро
Для Даніїл: МОН не прийняло рішення про скасування ДПА для повної середньої освіти від 3 червня. Це наказ ДОН КМДА. На сайті МОН немає такого наказу. Є старий і чітко сказано, що скасували для початкової та базової: https://mon.gov.ua/ua/npa/pro-zvilnennya-vid-prohodzhennya-derzhavnoyi-pidsumkovoyi-atestaciyi-uchniv-yaki-zavershuyut-zdobuttya-pochatkovoyi-ta-bazovoyi-zagalnoyi-serednoyi-osviti-u-20192020-navchalnomu-roci, а про повну ви на сайті МОН не знайдете. Проте в інших документах є пункти, які суперечать одне одному. В одному сказано, що на місцевому рівні може прийматися у разі надзвичайної ситуації рішення про звільненя від ДПА, а в іншому - що у будь-якому випадку такі рішення приймає МОН, але і ВРУ має підтримати. Це шукайте на сайті ВРУ. Нажаль це суперечить одне одному й підлягає негайному виправленні.
Даніїл
Для Дмитро: так, МОН не прийняв це рішення, але ж є якісь нормативно-правові акти від МОН про скасування рішення ДОН КМДА??? Ні, не має. На сайті то лише фількіна грамота - "позиція МОН" і нічого більше. Це по-перше. По-друге, у Києві встановлена надзвичайна ситуація. Є рішення КМДА та КМУ. Це дуже важливо. Зверніть особливо увагу на пункт 3 протоколу Постійної комісії з питань ТЕБ та НС від 3 червня: https://docs.google.com/viewer?embedded=true&url=https://kyivcity.gov.ua/img/item/general/5555.pdf Тому і МОН, і ДОН КМДА повинні виконувати ці накази. Не тільки на основі цього документу, а й на основі інших, зазначених у преамбулі наказу ДОН КМДА, це рішення є відповідним закону.
Дмитро
Даніїле, я і без Вас закони знаю. Що ви мені кидаєте посилання на Регіональну постійну комісію з питань ТЕБ та НС у рішені КМР, а не на рішення Державної постійної комісії з питань ТЕБ та НС? Регіональна комісія може лише давати рекомендації, а щоб вони стали офіційними треба рішення державної комісії. Тому, будь ласка, покажіть його, бо щось не видно його в публічному доступі, а отже - немає, а якщо є, то непублікація - порушення. А то, що ви кинули, то можна розглядати, як рекомендацію поки немає рішення державної комісії. Мінюст поки лише дав коментар, але ще розглядає те рішення, що є незначним порушенням, але рішення, що він зареєстрував цей наказ ДОН КМДА поки не має, де воно у доступі. Мені не так це цікавить Ваше ДПА і ЗНО, як порушення і помилки в Законах. Можна робити без порушень усе й закони без помилок складати.
Коментувати
Виктория
Пока дети по квотам будут поступать с детьми без квот по общей процедуре, ни о какой честной, конкурентной борьбе нельзя говорить. Если абит набрал меньше балов и у него есть квота то он опередит в списке абита с более высокими баллами . Для квотников должна быть отдельная процедура, по которой будут отбирать детей только среди детей с квотами. Остальные только по баллам.
Влад
Для Виктория: діти з квотами конкурують окремо і зараз. Якщо бюджетних місць максимально 10, наприклад, то квотне місце буде одне і це не впливає на дітей без квот.
Воспоминания.
Треба усі предмети у 10-11 класах виконувати у вигляді комп`ютерних тестів з підрахунком балів комп’ютером. Тоді буде реальний результат. А коли якась " "Золота антилопа- мати" пробіжиться по усіх учителях та її чадо буде мати золоту медаль- це несправедливо. Де кошти? Та звільніть половину міністерства, райвно. міськвно. Нехай у кожному районі міста керує один методист= і все.
Марго
Ви праві на 100 % Тисячі чиновників получають зарплати, а вчитель повинен сам все складати, форми дистанційної роботи сам вибирати, сам шукати, де пройти підвищення кваліфікації.
Коментувати