ДПА у формі ЗНО пройдуть всі випускники

У разі початку ЗНО 25 червня ДПА у формі ЗНО складатимуть всі випускники закладів освіти

ДПА у формі ЗНО пройдуть всі випускники

У разі початку основної сесії тестування 25 червня державну підсумкову атестацію у формі ЗНО будуть складати всі цьогорічні випускники.

Про це, за підсумками засідання парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій, повідомив освітній омбудсмен Сергій Горбачов.

За його словами, у засіданні комітету взяла участь в.о. міністра освіти Любомира Мандзій, яка повідомила, що можливості для проведення тестування всіх випускників є, хоча треба вирішити чимало складних питань, найперше з яких - безпека всіх учасників ЗНО.

«Для цього потрібне окреме фінансування із стабілізаційного фонду, рішення про що має ухвалити Кабмін. Ще одна необхідна умова - повноцінне транспортне сполучення в Україні на початок червня. За таких умов ЗНО здають усі випускники, бо зсув термінів не критичний», - повідомив освітній омбудсмен.

Разом з тим, при суттєвому погіршенні епідеміологічної ситуації, ЗНО буде проведено за другим сценарієм - у серпні. Тоді буде окремо розглядатися питання про скасування ДПА у формі ЗНО для тих випускників, які не планують навчатися цього року у закладах вищої освіти.

«У будь-якому випадку обов'язково буде рішення Кабміну про продовження навчального року, оскільки що за першим, що - тим більше - за другим сценарієм, ми виходимо за 1 липня, коли навчальний рік мав би завершитися за законом. Але «антиCOVID» законом рада дозволила Кабміну ухвалювати таке рішення», - зазначив освітній омбудсмен Сергій Горбачов.

Як відомо, Міністерство освіти і науки планує реалізувати перший з двох сценаріїв проведення зовнішнього незалежного оцінювання і розпочати основну сесію тестування 25 червня.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
20.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр
Друзі, оскільки МОН залишилось глухим до прохань батьків 11 класників, керівників шкіл, вчителів, освітнього омбудсмена і здорового глузду є пропозиція повернутися до, як на не надто гарно розписаної петиції на сайті Президента України https://petition.president.gov.ua/petition/91602 Розумію, що можна було б краще розписати, але зараз навколо неї потрібно згуртуватися. Лише за сьогодні (станом на цей час) її підписало більше 750 чоловік. З досвіду - це дуже гарний показник. І варто голосувати всім членам сім’ї.
Олександр
Для Олександр: уточню. Лише за 2 попередні дні - 21 та 22 травня за цю петицію проголосувало 3297 людей.
Коментувати
Батько
Батьки дуже обурені, що всім наплювати на здоров’я дітей. Головне виконати заплановане. 9 клас- це діти, які можуть захворіти, 11 клас - це не діти? 9 клас теж поступає як і 11 клас. То чому так? Чому порушують права дитини? Батьки нашого класу рішили, якщо хоч одна дитина захворіє після ЗНО будемо подавати в суд. Адвокати кажуть що можна довести провину. Це знущання над дітьми які не планують вступати.
Іван Іванович
Для Батько: А що ви хочете, 73% батьків голосували за це. Їжте тепер, не обляпайтесь.
sky
ЗНО було і до Зеленського, так що не приплітайте сюди ще політику. Яке знущання над дітьми? Ви взагалі хочете, щоб ваші діти отримали вищу освіту? Чи ви не бачите, що з кожним роком все важче і важче? Якщо для 9 класу можна було придумати альтернативу з приводу оцінок, то альтернативу для ЗНО не вигадаєш. Повірте, я давно працюю на пунктах тестування під час ЗНО і в цьому році також буду і до нас, як до пункту тестування дуже суворі вимоги: температурний контроль, дезінфекція, відстань і тд. І ми переживаємо не менше вашого за всіх дітей, які до нас прибудуть. І до того ж, а вам не начхати на здоров’я ваших дітей, коли вони під час карантину гуляють, наче на канікулах?? І не кажіть, що це не так і вони 2 місяці у вас на ізоляції.
Eugen Zimmermann
Для Іван Іванович: вас ще не посилав ніхто? Потрібно було за вашого, зацілованого в сраку вами, порохоботами, Пороха голосувати?? И зараз порохоботів в уряді та Раді - як тарганів, разом з вашою ж порохоботкою Мандій! Так що стули пельку, Іван Іванович, та мандруй туди, куди Пороха виціловуєш.
Коментувати
Кремгес
Ура!! Зно іДпа будуть!!! Соросогрантошкідники доказали Шморгуну і всьому Уряду , що ім головне- іхні принципи і гранти. Здоров‘я дітей і вчителів- ім по боку!! Із гіршогоі не зовсім , вони обрали найгірший варіант. Жалко.