У Києві працюватимуть літні шкільні табори

Столична влада розпочала підготовку до роботи таборів відпочинку дітей у школах

У Києві працюватимуть літні шкільні табори

Районним державним адміністраціям столиці доручено організувати на базі комунальних закладів загальної середньої освіти роботу таборів відпочинку з денним перебуванням дітей.

Про це йдеться у повідомленні Київської міської державної адміністрації.

Під час роботи шкільних таборів забезпечуватиметься режим харчування, денного відпочинку, прогулянок, виховних, фізкультурно-спортивних і культурно-екскурсійних заходів для дітей. Для цього РДА мають подбати про зміцнення матеріальної бази закладів освіти, на базі яких працюватимуть такі табори.

За словами першого заступника голови КМДА Валентина Мондриївського, завданням столичної влади надати програму оздоровлення насамперед дітям, які потребують особливої соціальної уваги.

«Уже зараз ми починаємо оздоровчу кампанію і підготовку до літнього відпочинку дітей. Для координації дій органів місцевої влади, підприємств та установ під час створення належних умов відпочинку дітей, ми працюємо в рамках оперативного штабу. Традиційно головне завдання – стовідсотково надати програму оздоровлення насамперед дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. А також для переможців олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, відмінників навчання, лідерів дитячих громадських організацій», – наголосив Мондриївський.

Освіта.ua
07.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр
Ляшко вже майже передумав, бо більше 50 нардепів - слуг народу написали листа Прем’єр-міністру щодо можливого банкрутства приватних садків. Ну, і суспільної напруги в рядах батьків, яким ніде подіти дитину, а на роботу треба. Хочуть відкривати в три етапи (спочатку чергові групи), починаючи з1 червня.
nechytaylo8@ukr.net
А як же закриття закладів освіти до 1 вересня 2020 року? Анонсоване сан.лікарем Ляшком
учитель
Більшого дибілізму ще не було.Тримати дітей вдома 3 місяці, щоб тепер зібрати вкупу. Це тільки у нас таке буває. Ідіотизм вищого гатунку. Своїх туди відправте і самі йдіть туди працювать.Чи ви вже смертниками учителів назначили?
Масло
Для учитель: Евойные поедут на Мальдивы.
Коментувати
Масло
Ну конечно, бабло само себя не попилит.