Платформа МійКлас дозволяє оцінити учнів дистанційно
PR

Учителі мають можливість провести оцінювання школярів за європейською дистанційною технологією

Платформа МійКлас дозволяє оцінити учнів дистанційно

Освітня платформа «МійКлас» надає можливість провести оцінювання навчальних досягнень школярів за європейською дистанційною технологією. Освітня система є прототипом освітньої платформи, що функціонує в Латвії.

У компанії «МійКлас» зазначають, що наразі до системи приєдналося близько 10% українських учителів та зареєструвалось 8 653 школи.

За оцінками вчителів, на відміну від поширеного веб-сервісу Google Classroom, «МійКлас» містить готові тестові завдання, полегшує перенос оцінок до класного журналу та інформує батьків про результати оцінювання дітей.

Разом з тим батьки скаржаться на наявність платних послуг на сайті. У свою чергу розробники системи запевняють, що використання перевірочних робіт для підсумкового оцінювання є абсолютно безкоштовним. Щодо платних послуг, то вони не є обов'язковими та можуть використовуватись школярами індивідуально для самопідготовки.

За словами керівника сайту Олександра Єрьоміна, компанія «МійКлас» вже співпрацює з українськими центрами підвищення кваліфікації вчителів, щоб впровадити веб-сервіс для проведення підсумкового онлайн-оцінювання школярів.

До безкоштовних опцій платформи включено:

  • перевірочні роботи, які можна виконати в мережі Інтернет;
  • готові завдання для перевірочних робіт;
  • автоматична перевірка відповідей та формування звітів, що полегшують вчителю перенос оцінок до класного журналу;
  • інформування батьків про результати оцінювання дітей;
  • звіти для адміністрацій шкіл тощо.

ОСВІТНЯ ПЛАТФОРМА «МІЙ КЛАС»

Освіта.ua
05.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ярослав Сенченко
Дуже багато російського матеріалу. Навіть ціни в математичних завданнях по вартості РФ. А замінити звісно не можуть тому що треба умову задачі повністю міняти. Відповіді треба давати тільки такі які закладені алгоритмом. Десь крапку поставив вже не зараховується. Українську мову проходили за 6 і 7 клас тому що не залито повністю наш рік. А здерти з російського аналога не можуть тому що мови відрізняються. Служба підтримки не відповідає. Хоча я і не дивуюся. На таку велику кількість негативних відгуків не можливо відповідати. Програма потребує доопрацювання. Сподіваюсь це буде зроблено. Томущо в МОН дуже захопилися ідеєю закритих шкіл. У дітей і так малорухомий спосіб життя і тільки 2 реальних фізкультури. Так тепер взагалі хочуть перейти на дистанційну освіту. А чому дуже вигідно. Школи продати а через 100 років знову відкривати хати читальні для не писемних.
odmin
"Освітня система є прототипом освітньої платформи, що функціонує в Латвії." Точно прототипом? Може вона щей прототип Гугл Класу? Не аналог? )))
Олег Леонідович Душин
Удобен для отчётности - это не про учебу. Нужно давать знания, а не отчитываться.
Igor Sirenky
Молодці команда "Мій клас"! Так тримати! Майже рік користуємось сервісом. Корисно і цікаво дітям, зручно вчителям. Рекомендую!