Учні 9-х класів отримають свідоцтва про освіту в червні

Школи мають провести річне оцінювання учнів та видати їм документи у раніше заплановані терміни

Учні 9-х класів отримають свідоцтва про освіту в червні

Міністерство освіти рекомендуватиме закладам середньої освіти провести річне оцінювання учнів 9-х класів та видати їм документи про освіту у раніше заплановані терміни.

Про це, під час свого виступу на Онлайн конференції EdCamp 2020, сказала в.о. міністра освіти Любомира Мандзій.

За її словами, відповідні рекомендації будуть надіслані українським школам до кінця цього тижня.

Зокрема, Міносвіти рекомендуватиме закладам освіти обов'язково зберегти структуру 2019/2020 навчального року, що була ухвалена педагогічними радами на початку навчального року.

В.о. міністра освіти наголосила, що форму проведення оцінювання учнів ухвалюватимуть шкільні педради.

«Шановні колеги, тут не може бути одного уніфікованого рішення для всіх. Ви зараз працюєте в межах своєї автономії і тому рішення будуть виключно за педагогічними радами закладів освіти», - сказала Мандзій.

Після проведення річного оцінювання учнів 9-х класів, заклади освіти мають підготувати і направити відповідну інформацію до органів управління освітою, які направлять їх до ДП «Інфоресурс» з метою замовлення документів для випускників 9-х класів.

Документи про освіту мають бути видані учням у середині червня.

Освіта.ua
13.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мама
Было бы хорошо для учеников начальных классов уже завершить учебный год, что бы они не были уже в мае на занятиях в школе, а вышли уже с сентября.
N
Особенно умиляет эта фраза: "Після проведення річного оцінювання учнів 9-х класів, заклади освіти мають підготувати і направити відповідну інформацію до органів управління освітою, які направлять їх до ДП «Інфоресурс» з метою замовлення документів для випускників 9-х класів." В МОН видимо не знают, что документы для выпускников заказали задолго до карантина.
Павлович
А відомо у міністерстві,що учні 9-х класів ЗАВЖДИ отримували документи про освіту у середині червня? Чи школи ніхто в МОН не бачив?
Светлана
Может они планировали в июле. Они же в школах не работали, иначе все было бы для детей а не для родителей и репетиторов. Я раньше учебник взяла прочла задание и все поняла и сама уроки делала, к родителям не обращалась, это и была учеба.А сейчас родители начальных классов в шоке.Министром нужно ставить человека который работал с детьми и работал в школе.
Надія Кудюкова
Павлович, "смотрю в книгу - вижу фигу" - это про вас. Трудности с пониманием прочитанного?
Павлович
А Ви самі уважно цю статтю читали? Якщо так, мої вітання
Коментувати
Марта
Після того що начиталася в неті та і на цьому сайті не маю бажання виходити на роботу у школу. Вчителів таким брудом поливають , а всі мовчать. Це просто жах!!!! Наради проводять, дистанційне навчання відбувається. Я за цей місяць втратила майже все здоров’я, стала погано бачити, нервова.Хочу нормального відпочинку. І хочу подивитися онлайн уроки тих, хто більше всіх єрепениться.Хай батьки самі проводять уроки для своїх дітей.
Светлана
Для Марта: Родители и так уже в шоке))
Анна
Мені цікаво, якщо так важко, чому жоден вчитель не написав заяву про відпустку за власний рахунок, жоден вчитель не відмовився від зарплати та не пішов у неоплачувану відпустку. Ті вчителі які до карантину виконували свої обов’язки добре вони і зараз працюють і не скиглять, а ті які в короні ті зараз б’ють себе п’ятою в груди "ось спробуйте без нас". Дорогенькі, ми спробували. Я серйозно замислилася щоб перевести свого сина в п’ятому класі на сімейне навчання. І я впевнена що буде краще. Я не буду вислуховувати що моя дитина неправильна, бо він має своє мислення, багато читає, має власну думку й не соромиться цього. Таких в школі не люблять.
Тетяна
Обливають брудом всіх однаково: бачення "вчитель працює" у кожного різне.
Коментувати
педагоги
"В.о. міністра освіти наголосила, що форму проведення оцінювання учнів ухвалюватимуть шкільні педради." Ви штовхайте людей порушувати правила карантину і проводити шкільні педради. Тоді хто ви після цього. Після ЗЛЕНСЬКИХ обожествляємо ТИМОШЕНКО. Під час пандемії свинячого грипу усі без винятку учителі працювали у дома дистанційно, кожен учитель отримав зарплату, виставили оцінки за принципом "ВИСТАВИТИ" От і все. На сам кінець. Закінчиться карантин і кожен учитель котрий себе поважає має виїхати закордон. А навчання, оцінювання, виховання буде здійснювати телевізор.
степовий
Для педагоги: педрадипроводять щотижня онлайн
Анастасія
не проводять.
Александр
Проводять, наприклад, через Zoom. Спробуйте і Ви. Сподобається.
Коментувати