Президент підтримав учителів Всеукраїнської школи онлайн

Уроки вчителів Школи онлайн мають мільйони переглядів на телебаченні та в Інтернеті

Президент підтримав учителів Всеукраїнської школи онлайн

Володимир Зеленський підтримав учителів проекту Всеукраїнська школа онлайн, зазначивши, що їхні уроки мають мільйони переглядів на телебаченні та в Інтернеті.

Про це Президент України сказав у своєму зверненні до українців.

За його словами, вчителі, які працюють у проекті – Люди з великої літери.

«Окремо я хочу підтримати наших учителів з проекту «Всеукраїнська школа онлайн». Ви – великі молодці! Ви подолали страх телекамер та у короткі терміни стали вчителями для всієї України. Вам вдячні мільйони батьків та школярів за доступ до знань», - наголосив Володимир Зеленський.

Він наголосив, що помилитися – не страшно.

«Страшно – за все своє життя не створити нічого, окрім нечистот. Страшно – це бути ніким і самостверджуватися за рахунок приниження інших людей. Я кажу це кожному хейтеру, який вважав своїм священним обов’язком написати гидоту на адресу українських учителів», - сказав Президент.

Він зазначив, що кожного дня вчителі видають майже 15 годин навчального пізнавального контенту для дітей.

«Їхні уроки мають мільйони переглядів на телебаченні та мільйони переглядів в Інтернеті. Вони – Люди з великої літери, які працюють не заради грошей чи слави, а за покликом серця. Хейтери теж працюють за покликом серця. Тільки поклик цього серця – образити, принизити, знищити. Але вони – меншість. І я дуже щасливий, що в нашій країні більшості людей не байдуже», - сказав Президент України Володимир Зеленський.

Освіта.ua
11.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віктор Логвін
Причина відсталості України - традиційне небажання дивитись правді у очі. Йде пара убогих "синяків" по району, хитаються, підтримуючи один одного. Убога влада "підтримує" убогу освіту, розраховуючи на взаємність.
Микола М.
Друзі, колеги, товариші! Нині не час вести дискусіі про якість дистанційки чи відкриті уроки, канікули чи відпочинок. На кону - виживання народу, кожного. Як вберегтися , зберегти дітей, як підтримати виробництво, хоч необхідного. Вірус не відступає і тільки припиниться карантин - матимемо те, що і в Італіі. Аби не гірше. Потрібні запаси, бо зарплати скоро кінчаться. Як лікувати хворих... Відповіді мусять дати мудрі, але починаємо думати в кожному регіоні. Складно, не зрозуміло, страшно, але треба.
мед
Для Микола М.: в нас в Україні все не час вести дискусії.Якщо не говорити,нічого не поміняється.Не говоримо про якість дистаційки,нічого не робимо,чекаємо часу,коли ми переживемо вірус,але ж діти вчаться по тих відеоуроках,значить помилки потрібно справляти і покращувати.Як лікувати хворих...,мудрі вам відповіді не дадуть ,вони що могли все зробили:позакривали,поскорочували ...для себе свого лікування мають і палати з душовою і туалетом,а для нас, що раз ближче хто-зна чи місце на коридорі буде і ск.лікарів заражених(вони-мед.працівники в першу чергу мали б бути захищені,а вийшло-один скафандер і то в Скалецької),хто чим буде лікувати(лікарства:дорогі і підроблені) і ск.говориться,що в лікарнях тести не хочуть робити і по новинах:хвора сама захотіла зробити томограму легень(на рентгені все було чисто),думаю робила за свій кошт,а не за державний.
Ватрух
Микола правий. Не збиваємося на дрібниці і манівці.
Коментувати
вопрос
Бывало ли у вас такое, когда мама называла вас именем брата или сестры? Это ошибка? Заслуживает ли это осуждения?
Львів
"«Страшно – за все своє життя не створити нічого, окрім нечистот. Страшно – це бути ніким і самостверджуватися за рахунок приниження інших людей." Сказало створіння яке половину свого життя тільки цим і займалось.
Учитель
Шановні колеги, хто не робить помилок на уроках - киньте в мене камінь! Бо я дуже-дуже вдячна колегам, які записують і транслюють уроки і всім, хто до цього причетний!!! Організовано вчасно, розумно, грамотно... Я викладаю алгоритм роботи по кожній темі для учнів на сайт школи. Вичитую кожне слово, бо інф стає публічною... І, мабуть, допускаю якісь помилки... Не усі мої учні мають і-нет, "круті" телефони, а відеоуроки - це безцінна допомога дітям, їх батькам, нам - учителям. Бо потрібно буде повторювати і пояснювати, щоб виставити річні оцінки, менше матеріалу. А оцим "критикам" слід дати можливість записати свої уроки і показати їх на всю Україну! Щоб було як у Петра першого: «на ассамблеях и в присутствии господам сенаторам говорить токмо словами, а не по писанному, дабы дурь каждого всем видна была»!
М
Для Учитель: Ви самі ситуації і різниці не розумієте?,в школі можна вчителя перепитати,а тут як виходить,дітям завдання вислали,діти подивилися відеоуроки і все-помилки так,що перед тим потрібно було перевірити.Як Ви кажите"критикам"потрібно було записати свої уроки,що то виходить,що кожен має все робити сам(лікувати,ремонтувати ...) чи може кожен буде робити те,від чого він є,інакше в нас ніколи порядку не буде. Всі роблять помилки не тільки вчителі,але чомусь як є аварія-це біда,а тут "не страшно"в тім річ,що це не в прямому ефірі і це все треба було справити. Старші діти вчаться самі,я не знаю чи з ними батьки переглядають відеоуроки і якщо переглядають,всі батьки можуть дітям допомогти у навчанні?,ТА НЕ МОЖУТЬ!Може і в освіті все "добре"?
Коментувати
Цинічний бандера
Помилка вчителя - порівнянна з вірусом. Якщо попустити, розмножуватиметься в геометричній прогресії. А якщо ще й на всю Україну транслюється... Недоук захищає своїх.
бэндэрыку
Для Цинічний бандера: В первом предложении вашего комментария ТИРЕ не должно быть. А еще учим кого-то. За собой лучше смотрите.
М
Для бендерику:критика має справляти,а Ви огризаєтесь! Перевірили,оцінку чому не поставили?Відеоуроки мають вчити правильно,а не з помилками,а то потім,чому діти не знають?Кожен має ставитись до своєї роботи відповідально, тим більше ск.людей працює над тими уроками.Мені такі як Ви-"Авраменки"з правописом надоїло,чому Ви чіпляєтесь до людини за помилки,може вона школу закінчила пару років тому і в неї інша професія,тим більше правопис міняється .Якщо Ви вчитель укр.м.-то не всі ними є і Ви крім правопису ще щось знаєте?Саме вам "тире"в горлі стало,прочитали,суть написаного зрозуміли і робіть висновки,а уроки,які транслюються,діти вчаться.
Коментувати
М
Президент говорить:"помилитися не страшно"для вчителів,а діти(учні)-це дивляться,запам’ятовують і будуть робити такі самі помилки,для них це буде помилка,чи як не страшно?
М
Для того,хто не згідний(-1),Ви мені краще поясніть,для дітей- це помилка чи це як не страшно,а Ви не згідні. За тих часів без перевірки в ефір не пустили,я розумію,що-це все зроблено на скору руку,але виникає інше питання:"інститут вдосконалення,де його робота?"
Коментувати
МАРІУПОЛЬ
Маріуполь. Онлайн-уроки на місцевому телеканалі йдуть У ПРЯМОМУ ЕФІРІ з 17 березня, за три тижні раніше від Києва. Наші вчителі всі відгуки від "добродіїв" пережили раніше. Крім того, у маріупольських педагогів немає можливості помилятися, бо прямий ефір. І ЧОМУ НАС НЕ ПІДТРИМУЄ ПРЕЗИДЕНТ?
Зина
Для МАРІУПОЛЬ: Похоже что только в Мариуполе живут нормальные учителя. Во всех других регионах только домашние задания задают.
МАРІУПОЛЬ
Зина, система роботи в Маріуполі така: відеоурок - завдання за підручником (без цього теж не можна) - тести для самоперевірки - конференція Zoom, де вчитель роз’яснює дітям те, що викликало утруднення - контрольні тести. Майже у всіх шкіл є єдина платформа для дистанційки. Безумовно, є проблеми, є не зовсім задоволені батьки, не зовсім старанні учні і не зовсім сумлінні вчителі, але система дистанційки працює. Можемо поділитися досвідом.
Уставшая
Зина,не расписывайтесь за все регионы
Коментувати
Андрій Никифоренко
Яка ганьба! Замість вибачитись перед батьківською спільнотою, перед дітьми, перед усім суспільством за недоумків з дипломами педагогів, замість того, щоби їх самих відправити до школи вчити географію за 6 клас, а математику за 5-й, Зе їх кришує... O tempora, o mores!
Уставшая
Для Андрій Никифоренко: недоумок то, которое оскорбляет и подгоняет всех под одну гребенку,не смотря на то,что было тоже кем то обучено в детстве и юности,а может вундеркинд вундеркиндовый? Я предлагаю вАм прийти и показать как надо, думаю,вАм даже доплатят за мастер-класс,а то как не предлагаем,все не приходят ☹️
Коментувати
за школу будущего!
С удовольствием и злобой обсуждают оговорки учителей он-лайн школы главным образом школьные учителя. Так как они видят в подобных проектах угрозу существованию своей профессии. Да, это так - не сегодня-завтра школьники предпочтут школьные уроки урокам он-лайн. Объективные ЗНО два раза в год с возможностью пересдач - вот это школа будущего! Армия учителей освободится! - это же какое облегчение для государства!
Оксана
Для за школу будущего!: Да, сейчас они еще вякают что-то, потому как проект еще в развитии - кто-то оговорился, кто-то - студент с малым опытом. С таким наслаждением здесь дерьмом коллег обливают! Но когда в проект придут "физики с Ришельевского" - им полный капец!
Olga
Для за школу будущего!: Я не боюсь вашей школы будущего. Наоборот, хочу чтобы скорее это время пришло. В вашей школе будут учиться только высоко мотивированные дети. а тех, кого надо заставлять учиться, придут ко мне на репетиторство. Вот тогда Я буду выбирать себе учеников, а не отвечать за всех недоучек - лентяев.
Олександр
Армия учителей освободится! Дозвольте запитати. А уроки он-лайн хто буде проводити? ЗНО два раза в год с возможностью пересдач. А що самим без вчителів з першого разу слабо?!
Коментувати
родители
Поддерживаю учителей Всеукраинской школы! Молодцы! Главное, не останавливайтесь, очень просим, дайте ПОЛНЫЕ курсы за ВЕСЬ учебный год, а не только за карантин. С нетерпением ждем ваши уроки!
Пан Іван
Підтримую вас на 100% . Хотілося б бачити онлайн уроки за весь навчальний рік. Ми дивимось їх в неті по записі, так зручніше https://uroky.com.ua/
Коментувати