Оприлюднено наказ про звільнення школярів від ДПА

Міносвіти оприлюднило наказ, згідно з яким учнів 4-х і 9-х класів звільнено від іспитів

Оприлюднено наказ про звільнення школярів від ДПА

Міністерство освіти і науки оприлюднило наказ, згідно з яким учнів 4-х і 9-х класів буде звільнено від складання шкільних іспитів. Документ підписаний в.о. міністра освіти Любомирою Мандзій.

Наказ передбачає звільнення учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти в 2019/20 навчальному році, від проходження державної підсумкової атестації.

Як відомо, про скасування ДПА було повідомлено минулого тижня.

Освіта.ua
30.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ошур Наталія
Потрібно скасувати обов’язкове ЗНО для всіх!!! Залишити тільки для тих, хто планує вступати до університетів. Навіщо складати ЗНО здобувачам освіти коледжів і училищ. Це додаткове навантаження на дітей і їх батьків. До коледжу в цьому році можна вступити на основі вступних іспитів, а в училище - взагалі нічого не поторібно. Хто планує працювати - тим більше, навіщо складати ЗНО. Коли дитина (людина) свідомо буде прагнути до навчання, будемо мати кращі результати навчання!
Проти ДПА
Добре, що відмінили. Найкраще рішення. Кому те ДПА потрібне? В пту і так візьмуть, їм аби "тєло" було, щоб була робота (особисто мені сказали в пту).
АНОНІМНО
А ПІСЛЯ 9-го класу Як поступати. А як атистати дадуть ? Багато хто хоче іти після 9 -го класу ? А зараз також лікарні закриті медогляд як пройти ?
анонімному
Для АНОНІМНО: а ніяк. Після завершення навчання за освітньою програмою відповідного рівня повної загальної середньої освіти незалежно від форми її здобуття та на підставі результатів річного оцінювання і державної підсумкової атестації учні отримують такі документи про освіту:свідоцтво про базову середню освіту; свідоцтво про повну загальну середню освіту. Це стаття закону.
Коментувати
наталія
Навчання зведено нанівець.Здобувачі освіти повинні ліквідувати прогалини в знаннях. Навчання і праця рівноцінні. Має бути відповідальність і системність.
нат
Це несправедливо, пані Міністерко! Дискримінація в стосунку до учнів 11 класів! Потрібно відмінити для усіх, одинаковий підхід!