В Україні через коронавірус закриватимуть школи

У зв’язку з поширенням коронавірусу будуть запроваджені протиепідеміологічні заходи

В Україні через коронавірус закриватимуть школи

У зв’язку з поширенням коронавірусу в Україні будуть запроваджені протиепідеміологічні заходи, зокрема тимчасово закриватись школи. Про це під час брифінгу в Нових Санжарах повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

За його словами, вже найближчим часом Україна буде вимушена вводити обмежувальні заходи.

«Ми будемо забороняти проведення масових заходів, конференцій, спортивних заходів, тимчасово закриватимемо школи для проведення протиепідемічних заходів. Будемо робити розрив в навчальних процесах з метою зменшення масового скупчення людей, бо всі ми знаємо, що вірус передається повітряно-крапельним шляхом», - сказав головний державний санітарний лікар.

Освіта.ua
05.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Борис
Вірус очей не має. Він розмножується в сприятливих умовах .Людський організм(дитячий чи дорослий не має значення ) це якраз і є сприятливе середовище. Захворіти чи не захворіти, справа випадку .Результат конфлікту залежить від імунітету. На сьогоднішній день ефективне лікування відсутне. Ми всі в одному човні, і фактично перетворились в безкоштовний полігон для випробування різних медичних препаратів (за наш рахунок) Що ми лікуємо ?,Ніхто точно не знає, а визнані патологоанатоми, чіткoї відповіді (патологоанатомічної картини) від чого вмирають люди не дають, а вони точно можуть вже бачити .А можливо їх ніхто і не питає Тому бережіть себе Ваше здоров’.є і життя належить тільки Вам Сьогодні воно в Ваших руках .... І на останок Актуально сьогодні .як ніколи .... Павло Тичина .Я єсть народ ,якого Правди сила ніким звойована ще не була. Яка біда мене, яка чума косила ! А сила знову розцвіла Щоб жить- ні в кого права не питаюсь Щоб жить- я всі кайдани розірву Я стверджуюсь Я утверждаюсь бо Я живу Всім здоров’я щастя незалежності .
К
Для Лариса:Чернівці-бандерівські?,а з Китаєм "бандерівським",що потрібно було зробити.
Лариса
Послушайте, закройте эти санжары бандеровские к чертовой матери. Остальным дышать будет легче.
Екатерина
Для Лариса: Для двоечников по Географии: Санжары находятся в Полтавской области. Это центр и самое сердце Украины. Бандеровцы находятся совсем в другом месте. Но... в 2001 году была во Львове. Разговаривала с бандеровцами. Они обращаются к политическим противникам "пани" и не разу не перешли на оскорбление. Мы друг друга не переубедили, но я не разу не почувствовала хамского отношения. Если сравнивать с некоторыми скрепами, то сравнение не в пользу последних
Коментувати
Неправда
Посмотрите на ютубе передачу ГРОШИ - там все показано, кто приехал в Санжары и поднимал там кипиш. Профессионалы!
Правда
Для Неправда: була передача,може і по новинах показували,говорив голова сільської ради-дві жінки,які кидали каміння(в одної 4 дітей,дослівно не пам’ятаю),були місцеві із Нових Санжар.Журналістка показувала в селі людям-місцевим на телефоні,-казали ,що їх не знають,(своїх не видають),ще раз повтор’ю голова с/р,сказав,що-це жінки-місцеві. Кіпіш-це окрема тема.
Коментувати
............Маруся
Больных в Новых Санжарах не было. Была толпа припадочных садистов и тупых свидомо-майданных врачей, не считающих нужным оказывать помощь больным, если таковые будут. Уж не упоминали бы лучше все это позорище. Все зло в этой стране от западэнцев и националистов. Развалили все, что еще оставалось.
Для ............Маруся:
Дурна ти, Марашо!
Правда
Для .М:Ви провидець?,який зразу може сказати,чи в них був короновірус чи-ні.Те ,що скло товкли в автобусах-це правда,не знаю,чи вони хотіли,щоб скоріше короновірус(якщо б був в цих людей)рознести чи про що вони думали,якщо мали чим думати?Але знаючи як в нас-це все під"контролем",так,що тим людям,немає чого дивуватись.
Правда
Дуже перепрошую,мало бути для .Маруся,а не для М.
Коментувати